Skip to main content

Wyraźniejsza mimika twarzy - mod do Fallout 4

Mod uwydatniający mimikę postaci.

Mod, który uwydatnia mimikę postaci w grze, powstał w odpowiedzi na nijakie twarze bez wyrazu. Oblicza mieszkańców Wspólnoty nie wyrażają zbyt wielkich emocji. Mimo przyjemnego dla oka mechanizmu mimiki, gra nie nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości. Poprawia to modyfikacja.

Do wyboru otrzymujemy 4 różne wersje moda. Odpowiadające nasileniu mimiki twarzy warianty zaczynają się od lekkiego podkręcenia ruchów twarzy, po kreskówkowo przesadne grymasy i nienaturalne miny. Możemy wybrać jeden z wariantów, zależnie czy chcemy aby Fallout stał się po prostu barwniejszy, czy chcemy go zmienić w komedię z pokręconymi postaciami.


Jak działa mod?

Mod sprawia, że mimika twarzy postaci w grze jest bardziej wyrazista. 4 stopnie natężenia zwiększają ekspresje twarzy do poziomu kreskówki. Zmiana nie wpływa na rozgrywkę i jest jedynie modyfikacją kosmetyczną.

Zobacz na YouTube

Jak zainstalować moda?

Instalacja przebiega w bardzo prosty sposób i wykorzystuje Nexus Mod Managera. Na stronie moda wystarczy wejść w zakładkę „FILES” i wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany plik aktywujemy i wybieramy poziom natężenia mimiki bohatera.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Ochłap plus kompan - mod do Fallout 4

Kolejny mod pozwala nam na posiadanie jeszcze jednego kompana, który podróżować z nami będzie zawsze wraz z psem - Ochłapem.

Zobacz także