Koraliki modlitewne to bardzo ważne przedmioty. Dzięki nim zwiększamy Żywotność głównego bohatera, a co za tym idzie - zwiększamy jego poziom zdrowia. Shinobi jest w stanie przyjąć większe obrażenia za każdym razem, gdy powiększy się liczba punktów Żywotności.

Informacje na temat żywotności i zwiększania punktów zdrowia znajdziesz na stronie: Sekiro - rozwój postaci: umiejętności, żywotność, siła ataku.

Koralik modlitewny #1

Otrzymasz ten przedmiot po zabiciu bossa: Generał Naomori Kawarada, który znajduje się w lokacji Mur podzamcza - ścieżka do bramy, od razu za bramą, przed którą mieści się posążek rzeźbiarza o tej samej nazwie.

035
Arena walki z Generałem Naomorim Kawaradą

Koralik modlitewny #2

Otrzymasz Koralik modlitewny po zabiciu bossa: Skuty Ogr, z którym stoczysz walkę w lokacji: Mur podzamcza - schody.

036
Arena walki ze Skutym Ogrem

Koralik modlitewny #3

Otrzymasz ten przedmiot po zabiciu bossa: Generał Tenzen Yamauchi, który znajduje się w lokacji między posążkiem: Mur podzamcza - schody a Doliną pod Mostem.

037

Koralik modlitewny #4

Znajdziesz go w skrzyni na strychu Fortecy przy bramie zamku. Dostęp do tej części lokacji odblokujesz, pokonując bossa: Gyoubu Oniwę.

051

Gdy będziesz na parterze fortecy, wejdź po schodach, a potem wespnij się po belkach na samą górę. Koralik znajduje się w kufrze.

Koralik modlitewny #5

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Płonący Byk, którego spotkasz przed bramą Zamku w Ashinie.

075
Arena walki z Płonącym Bykiem znajduje się za posążkiem rzeźbiarza: Brama zamku w Ashinie a przed wejściem na teren Zamku w Ashinie

Koralik modlitewny #6

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Łowca shinobi Enshin z Misen, którego spotkasz przed posążkiem rzeźbiarza: Bambusowe zbocze, w Posiadłości rodu Hirata.

101

Koralik modlitewny #7

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Juzou Pijak, którego spotkasz w lokacji: Główna sala, w Posiadłości rodu Hirata.

110

Koralik modlitewny #8

Ten Koralik odnajdziesz w Posiadłości rodu Hirata. Gdy pokonasz bossa Juzou Pijaka, wejdziesz do pomieszczeń, gdzie znajduje się posążek: Sala audiencyjna. Przed nim i przed płaczącą kobietą mieści się ukryta komnata. Odszukaj ścianę, na której wisi obraz prezentujący ptaka i część drzewa (zaznaczyliśmy tę ścianę strzałką na poniższym obrazie).

248

Przylgnij do ściany, a shinobi znajdzie się po drugiej stronie pomieszczenia. W ukrytej komnacie odszukaj skrzynię (zaznaczyliśmy kufer strzałką na poniższym obrazie). Otwórz ją i zabierz Koralik modlitewny.

249

Koralik modlitewny #9

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Generał Kuranosuke Matsumoto, którego spotkasz na szczycie schodów, za posążkiem rzeźbiarza: Zamek w Ashinie.

119

Koralik modlitewny #10

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Siedem Włóczni Ashiny - Shikibu Toshikatsu Yamauchi, którego spotkasz w Zniorniku w Ashinie.

165

Koralik modlitewny #11

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Elita Ashiny, Jinsuke Saze, którego spotkasz obok posążka rzeźbiarza: Dojo Ashiny w górnej wieży, w zamku w Ashinie.

130

Koralik modlitewny #12

Orzymasz ten Koralik modlitewny pokonując bossa: Opancerzony wojownik, którego spotkasz w rejonie: Świątynia Senou, góra Kongo przed posążkiem rzeźbiarza: Tereny świątyni.

257

Wkrótce aktualizacja.

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata