Skip to main content

Dziwny przeciek sugeruje, że powstaje anime Sekiro: Shadows Die Twice

Zawiłe wskazówki mogą dotyczyć też filmu „Ghost of Tsushima”.

W sieci pojawiły się doniesienia o rzekomej adaptacji anime, jakiej doczekać się ma Sekiro: Shadows Die Twice. Ogłoszenie może nastąpić podczas nadchodzącego PlayStation Showcase. | PLOTKA

Przeciek pochodzi z twitterowego konta użytkownika oecuf, który dość często trafnie przewiduje nadchodzące premiery, a nawet zdarza mu się udostępniać screeny przed oficjalnymi ogłoszeniami, mimo to temat ekranizacji Sekiro należy traktować z pewną rezerwą i przymrużeniem oka.

To powiedziawszy, przejdźmy do samego przecieku. Zdaniem leakera, anime Sekiro: Shadows Die Twice nie tylko powstaje w jednym z japońskich studiów animacyjnych, ale może też doczekać się rychłej zapowiedzi - być może już w przyszłym tygodniu. Nietrudno powiązać te doniesienia z prezentacją PlayStation Showcase, która ma odbyć się w najbliższą środę, czyli 24 maja.

Warto jednak zauważyć, że kolejne posty publikowane przez leakera są dość mylące, a udostępniony fragment animacji pochodzi tak naprawdę ze starego zwiastuna Ghost of Tsushima. Osoba prowadząca profil zdaje się sugerować w komentarzach, że to tylko część zagadki, którą mieli rozwiązać inni fani, jednak wszelkie informacje - nawet jeśli są prawdziwe - podano w przesadnie zagmatwany sposób.

Możliwe też, że leaker próbuje zasugerować zwiastun ekranizacji Ghost of Tsushima, która została zapowiedziana już jakiś czas temu, jednak naprawdę trudno jednoznacznie stwierdzić, o co dokładnie chodzi autorowi. Niemniej warto mieć na oku nadchodzący pokaz PlayStation, który zapowiada się naprawdę intrygująco - nawet, jeśli nie zobaczymy podczas imprezy wspominanych adaptacji gier.

Zobacz także