Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - sekrety i znajdźki: Wspomnienia

Lokalizacja Wspomnień, niezbędnych do zwiększania siły ataku (zadawanych obrażeń).

W Sekiro: Shadows Die Twice nie ulepszamy broni, z których korzystamy podczas walki. Aby zwiększyć obrażenia, które zadajemy wrogom, należy pozyskać Wspomnienia. Te przedmioty zdobędziemy, pokonując najpotężniejszych bossów w grze.

Informacje na temat siły ataku, czyli jak zwiększać obrażenia zadawane przeciwnikom, znajdziesz na stronie: Sekiro - rozwój postaci: umiejętności, żywotność, siła ataku.


Wspomnienie: Gyoubu

To Wspomnienie uzyskasz, pokonując bossa: Gyoubu Oniwę, który znajduje się w Podzamczu Ashiny, w lokacji: Forteca przy bramie zamku.


Wspomnienie: Pani Motyl

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Pani Motyl, który znajduje się w Posiadłości rodu Hirata, w lokacji: Ukryta świątynia.


Wspomnienie: Genishiro

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Ginishiro Ashina - Genishiro, droga Tomoe, który znajduje się na dachu Zamku w Ashinie.


Wspomnienie: Małpy z parawanu

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Małpy z parawanu, który znajduje się w Komnatach Iluzji.


Wspomnienie: Małpi Strażnik

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Małpi strażnik, który znajduje się w obok posażka rzeźbiarza Dolina Bodhisattwy.


Wspomnienie: bezgłowa małpa

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Małpi strażnik (z Głębin w Ashinie), który znajduje się za Zatrutym rozlewiskiem w miejscu, gdzie mieści się posążek rzeźbiarza: Leże Małpiego Strażnika.


Wspomnienie: Zdeprawowana Mniszka

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Zdeprawowana Mniszka, który znajduje się przed śłubną jaskinią.


Wspomnienie: Wielki shinobi Sowa

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Wielki shinobi Sowa, którego znajdziesz na dachu zamku w Ashnie, gdy wrócisz do Kuro.


Wspomnienie: Isshin Ashina

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Isshin Ashina, do którego dotrzesz w ramach zakończenia: Shura.


Wspomnienie: Prawdziwa Mniszka

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: (prawdziwa) Zdeprawowana Mniszka, którego znajdziesz na początku lokacji: Źródlany Pałac.


Wspomnienie: przybrany ojciec

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Sowa (ojciec), którego znajdziesz w Posiadłości rodu Hirata po zmianach. Na stronie: Sekiro - zakończenie: Oczyszczenie, wyjaśniliśmy, jak dostać się do tej ukrytej lokacji po zmianach.


Wspomnienie: Boski Smok

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Boski Smok, którego znajdziesz odrębnej lokacji, do której przeniesiesz się korzystając z posążka rzeźbiarza: Sanktuarium.


Wspomnienie: święty Isshin

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując finałowego bossa: Isshin, święty miecza, którego znajdziesz za tajnym przejściem w Zbiorniku w Ashinie.


Wspomnienie: Demon Nienawiści

To Wspomnienie zdobędziesz, pokonując bossa: Demon Nienawiści, którego znajdziesz w Podzamczu w Ashinie, w końcowym etapie gry.


Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze