Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polak sprzedaje Xboxa za 50 tys. złotych. To unikalna wersja z Sekiro

Na świecie istnieje zaledwie ok. 10 egzemplarzy.

Na popularnym portalu ogłoszeniowym Allegro Lokalnie pojawiła się oferta sprzedaży unikalnego Xboxa One. Jest to specjalna edycja z uchwytem na samurajski miecz, przygotowana z okazji premiery Sekiro: Shadows Die Twice. Na świecie istnieje zaledwie kilka egzemplarzy tego wydania.

Pochodzący z Gdyni użytkownik Dropdead1421 wycenił przedmiot na 50 tys. złotych. Zestaw składa się ze wspomnianej już konsoli o unikalnym wyglądzie i dedykowanego kontrolera, pokrytego plastikiem imitującym drewno. Samego miecza nie można wyjąć z pochwy i stanowi jedynie ozdobny element.

Warto zaznaczyć, że cena zapewne byłaby jeszcze wyższa, ale fragment ozdobnego uchwytu z mieczem został ułamany i przyklejony na miejsce. Zdjęcia można zobaczyć poniżej.

Trzy lata temu, wykonaną w podobnym stylu - i wydaną również z okazji premiery Sekiro - konsolę PS4 wystawił na sprzedaż gracz z Australii. Cena wywoławcza wyniosła wówczas 55 tys. dolarów (ok. 256 tys. złotych).

Nieco światła na historię nietypowego Xboxa rzucił Tomasz Stachurski - menedżer marketingu w firmie ImmersionVR. W swojej wiadomości w serwisie Twitter wyjaśnił, że pracował w agencji, która otrzymała te limitowane konsole, aby następnie rozdać je w ramach akcji typu giveaway. Ogólnie powstało ok. 10 egzemplarzy, z czego 2 lub 3 trafiły do Polski.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sekiro: Shadows Die Twice

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze