Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Główna sala, Sala audiencyjna, Ukryta świątynia

Ostanie lokacje w rejonie: Posiadłość rodu Hirata.

Do tej lokacji dotarłeś od strony posążku rzeźbiarza: Bambusowe zbocze.


Główna sala

Idź główną drogą między budynkami. Dotrzesz do miejsca z wieloma przeciwnikami. Część z nich możesz zaskoczysz, wskakując na dach i zeskakując na nich. Wewnątrz domów znajdziesz Boskie konfetti.

Po lewej stronie drogi znajduje się jezioro, a za nim arena walki z bossem. Zanim tam dotrzesz, postaraj się zabić jak najwięcej wrogów, nie wszczynając alarmu i nie dając się zauważyć bossowi (1). Spróbuj pojedynczo wywabiać oponentów, rzucając w nich shurikenami lub odłamkami naczynia.

W domu (2), po lewej stronie, również znajdują się wrogowie. Ich także pozbaw życia.

Na brzegu spotkasz postać (3). Pomoże ci podczas walki. Dołączy do starcia po zakończeniu rozmowy, dlatego rozpocznij dialog, dopiero wówczas gdy będziesz gotowy rozpocząć pojedynek z bossem. W innym przypadku jego poświęcenie pójdzie na marne i zginie, walcząc ze strażnikami, zamiast zająć się bossem.


Boss: Juzou Pijak


Sala audiencyjna, droga do bossa: Pani Motyl

Pokonując bossa, odblokujesz przejście prowadzące do posążku rzeźbiarza: Sala audiencyjna. Wejdź do posiadłości. W drodze do posążka: Sala audiencyjna pokonaj wrogów oraz porozmawiaj z przestraszoną kobietą.

Idź dalej, przejdź przez korytarz. W kolejnym pomieszczeniu natkniesz się na łucznika oraz mężczyznę (4), który opowie ci o iluzji oraz wręczy Ziarno pęknięcia, czyli przedmiot, który niweluje efekt iluzji.

Wejdź do pokoju, w którym na ścianie zobaczysz zbroję samuraja. Odsłoń tatami (5) i zejdź po schodach. Otwórz drzwi za pomocą klucza do ukrytej posiadłości, który otrzymałeś od Sowy w lokacji: Bambusowe zbocze. W ten sposób dostaniesz się do Ukrytej świątyni, gdzie stoczysz walkę z bossem.


Boss: Pani Motyl


Ukryta świątynia

Gdy pokonasz Panią Motyl, zostaniesz przeniesiony do Zaniedbanej świątyni. Jeśli chcesz, wróć do posążku rzeźbiarza: Sala audiencyjna i znowu przejdź do Ukrytej świątyni, aby odblokować posążek o tej samej nazwie.

Ukryta świątynia to ostatnia lokacja w tym rejonie.


O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze