Skip to main content

Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wszystkie sekrety i porady do trybu multiplayer.

Witamy w poradniku i solucji do Titanfall 2. Ta rewelacyjnie przyjęta przez krytyków i graczy gra oferuje nam możliwość przejścia krótkiej, ale bardzo intensywnej kampanii, a także rozbudowane i wciągające tryby sieciowe.

W pierwszej części poradnika skupimy się na kampanii fabularnej Titanfall 2, pomagając przejść ją nawet w najtrudniejszych momentach. Poszczególne etapy nie są raczej zbyt skomplikowane, jednak bywają momenty, w których nawet najlepsi gracze będą mieli nie lada orzech do zgryzienia. Postaramy się zatem pomóc wszystkim.

W kolejnych rozdziałach naszej publikacji skupimy się na sekretach i znajdźkach we wszystkich dziewięciu zadaniach, a na końcu przybliżymy ci tryby sieciowe rozgrywki. Życzymy miłej lektury i trzymamy kciuki za twoje poczynania za sterami BT-7274!


Opis przejścia, wszystkie misje

Na dziewięć zadań, które stanowią wątek fabularny gry, składa się wiele strzelania, skakania, biegania po ścianach, a miejsce znalazło się nawet dla manipulowania czasem. Wisienką na torcie jest, oczywiście, możliwość sterowania wielkim mechem. Historia przedstawia losy Jacka Coopera, który dość przypadkowo stał się pilotem wielkiego Tytana.


Sekrety i znajdźki

W grze znajduje się tylko jeden rodzaj sekretów, są to Hełmy pilotów. Łącznie przedmiotów tego typu odnajdziesz 46. W niektórych zadaniach jest ich symboliczna liczba, w innych można odnaleźć nawet jedenaście sztuk. Poniżej znajdziecie sposoby na pozyskanie ich wszystkich.


Tryb multiplayer - jak grać w sieci

Poniżej możecie zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi trybów sieciowych. Pamiętaj, że choć nasze wskazówki mogą okazać się pomocne, to najlepszy poziom w rozgrywce online osiągniesz podczas regularnych ćwiczeń!

Wkrótce aktualizacja.


Porady na start

- Podczas trwania wątku głównego gry będziesz kolekcjonował różne pakiety uzbrojenia do swojego mecha. Każdy z nich oferuje różne bronie, a także tarcze ochronne i dodatkowe funkcje. Żaden z pakietów nie jest lepszy od innego, a z racji na swoje zróżnicowanie, dobrze jest przetestować każdy z nich, aby przekonać się na własnej skórze, z którym czujemy się najlepiej podczas walki.

- Niemal w każdym momencie walki, gdy zasiadasz za sterami Tytana, możesz opuścić jego pokład i kontynuować starcie jako zwykły żołnierz. Wówczas mech będzie brał sprawy w swoje ręce i również neutralizował zagrożenie. Sztuczna inteligencja sterująca Tytanem nie jest jednak najlepsza, dlatego nie uciekaj się zbyt często do tego rozwiązania.

- Podczas walki z bossami staraj się nauczyć ich zachowań. Z racji na używanie przez nich różnego typu uzbrojenia, różnić się będą także w zachowaniu i taktykach. W przypadku każdego bossa mamy dla ciebie jedną, uniwersalną radę: pozostawaj cały czas w ruchu i używaj tarcz, a także korzystaj z zielonych apteczek, które będą pojawiać się co jakiś czas w losowych miejscach.

- Pistolety, karabiny i strzelby to nie wszystko, z czego może korzystać nasz piechur. W wielu momentach kluczowe mogą okazać się granaty, zwłaszcza na posiadających tarcze przeciwnikach. Śmiało używaj ładunków wybuchowych różnego rodzaju, gdyż i tak będziesz pozyskiwał je z pokonanych nieprzyjaciół.

- Stosunkowo często będziesz trafiał na sporych rozmiarów skrzynie z bronią. Znajdujące się tam karabiny czy strzelby nie są wybrane przypadkowo. Warto więc wówczas zamieniać posiadany oręż, gdyż znajdujący się w skrzyni będzie lepiej pasował do aktualnych warunków walki.

Zobacz także