Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Próba ognia, Arka, Zakrzywiacz

Dziewięć hełmów pilotów w trzech ostatnich misjach.

Na tej stronie prezentujemy ostatnie hełmy pilotów do zebrania. W trzech ostatnich misjach znajduje się tutaj po zaledwie trzy sekrety, co stanowi dość spory kontrast do poprzednich zadań, w których mogłeś odnaleźć dziewięć, a nawet jedenaście ukrytych przedmiotów.

Ostatnie hełmy nie powinny przysporzyć ci żadnych problemów, ich zdobycie jest bardzo proste, ale łatwo przeoczyć możliwość ich pozyskania. Właśnie dlatego pomogą ci poniższe opisy oraz załączone ilustracje. Życzymy powodzenia w poszukiwaniach!


Próba ognia

Hełmy pilotów: 3

#1 W pewnym momencie po lewej stronie zauważysz wiele obracających się turbin. Wskocz na wyższy poziom, a pomiędzy dwiema z nich znajdziesz pierwszy ukryty przedmiot. Dostaniesz się tam przebywając poza konstrukcją mecha.


#2 Po minięciu ciężarówki z czterema apteczkami dla Tytana, a jeszcze przed wejściem na windę, wejdź przez niewielki otwór, do którego prowadzi żółty przedmiot. Zrobisz to na kuckach, pozostając poza pokładem Tytana. Podążaj dalej, aż w końcu dotrzesz do wyższego poziomu, gdzie odnajdziesz drugi hełm.


#3 Po zdobyciu kolejnego zestawu uzbrojenia, skręć w prawo w kierunku przepaści, po czym podążaj kładką. Na jeden z rur znajdziesz ostatni hełm pilota w tej misji.


Arka

Hełmy pilotów: 3

#1 Po wskoczeniu na statek pełen przeciwników, trzymaj się prawej strony i wejdź schodkami 01 w stronę przepaści. Powinieneś tam zauważyć hełm z lewej strony, do którego dostaniesz się za pomocą podwójnego skoku.


#2 Kolejny sekret znajduje się na pokładzie statku komandor Sary Briggs, do którego dostaniesz się za pomocą podwójnego skoku i biegu po ścianie. Musisz to zrobić błyskawicznie, gdy tylko na niebie pojawi się statek. Jeśli będziesz zwlekał, jego drzwi się zamkną, a sekret przestanie być możliwy do zdobycia. Wówczas pomoże już tylko powtórzenie misji.


#3 Gdy wraz z załogą będziesz wchodził na najwyższe piętro, gdzie znajduje się Arka, podążaj na koniec korytarza, gdzie na szczycie ostatniej klatki schodowej zauważysz następny hełm pilota.


Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz także:

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Tor przeszkód, BT-7274

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Krew i rdza

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: W paszczę otchłani

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Skutek i przyczyna

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Nadajnik


Zakrzywiacz

Hełmy pilotów: 3

#1 Po dotarciu do sektora A30 zwróć uwagę na lewą stronę, gdzie znajdują się czarne przewody. Używając biegu po ścianie i podwójnego skoku postaraj się dotrzeć na szczyt konstrukcji, gdzie odnajdziesz pierwszy hełm pilota w ostatniej misji.


#2 Po dotarciu do sektora B4 wysiądź z Tytana, po czym trzymaj się lewej strony, skąd wskoczysz na element konstrukcyjny pomieszczenia za pomocą biegu po ścianie i podwójnego skoku. Stamtąd w łatwy sposób dotrzesz do przedostatniego sekretu gry.


#3 Kiedy dotrzesz do pomieszczenia oznaczonego jako R5, wysiądź z Tytana i dostań się na sufit przeszklonego pomieszczenia z prawej strony. Stamtąd podążaj rurami przed siebie i skręć lekko w prawo, aby za pomocą podwójnego skoku dostać się jeszcze nieco wyżej. Właśnie tam znajduje się ostatni hełm pilota w grze.

Komentarze