Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Krew i rdza

Wszystkie znajdźki w trzecim zadaniu.

W trzeciej misji twórcy przygotowali sześć hełmów, z których większość będzie dość łatwa do pozyskania. Tym razem jednak nie wszystkie będą tak proste do zauważenia, jak w przypadku poprzednich zadań. Dodatkowym utrudnieniem może być fakt, że niektóre hełmy znajdują się na sporej wysokości lub w bezpośrednim sąsiedztwie niebezpiecznej substancji.

Pamiętaj także, że za każdym razem, gdy hełm jest w zasięgu ręki, ale w okolicy panoszą się wrogowie, najpierw wykonaj neutralizację zagrożenia, a dopiero później zabieraj się za zdobywanie znajdziek.


Krew i rdza

Hełmy pilotów: 6

#1 Chwilę po wejściu do wielkiego kompleksu i skręceniu w prawo, po lewej stronie zauważysz hełm znajdujący się za siatką. Musisz wyjść z Tytana i za pomocą podwójnego skoku dostać się na rurociąg z prawej strony korytarza. Stamtąd kieruj się w stronę pomarańczowego światła.


#2 Po dotarciu do wielkiej sali, w której będziesz walczył z dość licznym oddziałem nieprzyjaciela, spójrz w prawą stronę, gdzie znajdują się dwie cylindryczne konstrukcje. Na jednej z nich znajduje się hełm, a żeby się tam dostać, musisz przeskoczyć po kilku przedmiotach i rurach przyczepionych do ściany, pozostając poza Tytanem. Zwieńczyć cały proces powinieneś podwójnym skokiem.


#3 Gdy wejdziesz do podświetlonego na pomarańczowo korytarza z rurami, u którego wejścia znajdowała się liczba 07, po drugiej stronie natkniesz się na grupę sojuszników. Spójrz na balkon po lewej stronie, gdzie znajduje się hełm. Dostaniesz się tam za pomocą podwójnego skoku.


#4 Gdy po lewej stronie miniesz żółtą ścianę z liczbą 03 na niej, zwróć się od razu w lewo, gdzie powinno znajdować się ciemne pomieszczenie z kwasem, a po jego drugiej stronie hełm na rurach. Musisz wskoczyć na ścianę po lewej stronie, przebiec nią kawałek, po czym szybko odwrócić się i za pomocą podwójnego skoku dostać się na rury, gdzie pozyskasz poszukiwany przedmiot.


Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Titanfall 2 - Hełmy pilotów: W paszczę otchłani

Zobacz także:

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Tor przeszkód, BT-7274

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Skutek i przyczyna

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Nadajnik

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Próba ognia, Arka, Zakrzywiacz


#5 Po przejściu przez wielkie wrota otwierane panelem elektronicznym, wskocz na żółte rury po lewej stronie, a następnie podążaj cały czas do góry. Dwa piętra wyżej znajduje się kładka, a na niej przedostatni hełm pilota. Wskoczysz tam po uprzednim biegu po ścianie. Dla bezpieczeństwa użyj podwójnego skoku.


#6 Na samym szczycie wielkiego pomieszczenia, gdzie znajdują się wodospady z niebezpieczną substancją. Dostaniesz się tam biegnąc po ścianie najdłużej jak to tylko możliwe i w ostatniej chwili wykonując podwójny skok. Pamiętaj, że w tamtym miejscu również znajduje się kwas, dlatego tuż po pozyskaniu ostatniego hełmu, musisz od razu stamtąd odskoczyć.

Komentarze