Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 niespodziewanie dostał aktualizację. Kontynuacja w drodze?

Fani są zdania, że coś jest na rzeczy.

Titanfall 2 to znakomita i lubiana gra, która jednak nie odniosła spektakularnego sukcesu komercyjnego, przez co markę wprowadzono w stan hibernacji. Gra otrzymała nieoczekiwanie całkiem bogatą aktualizację, a fani upatrują się w tym znaku, że seria powróci.

Ostatnia odsłona „Call of Duty z mechami” zadebiutowała w 2016 roku, ale szybko zniknęła z afisza. Szkoda, ponieważ to naprawdę udana produkcja, która ma pod wieloma względami ma do zaoferowania znacznie więcej, niż seria od Activision - w tym rewelacyjną kampanię dla jednego gracza i ciekawy tryb wieloosobowy. Do niedawna fani nie mieli żadnych nadziei na kontynuację, ale możliwe, że coś się zmieniło.

Ni stąd, ni zowąd, Titanfall 2 dostało aktualizację, która nie tylko rozwiązuje trwające wiele lat problemy z serwerami, ale i wprowadza zupełnie nowy tryb rozgrywki Attack on Titan. Łatka usuwa błędy związane z matchmakingiem i rozłączaniem gry w menu głównym, a mecze prywatne opuściły wreszcie fazę beta. W ciągu ostatniego miesiąca wyeliminowano też pewne stare exploity, a playilisty zaczęto regularnie odświeżać.

Co więcej, w miejscach, w których znajdowały się exploity, pojawiły się pluszowe maskotki Nessie znane z Apex Legends, a same poprawki zaczęły pojawiać się w Titanfall 2 mniej wiecej w czasie startu obecnego sezonu w Apex. Fani zauważyli też, że opis sezonu na oficjalnej stronie zawiera teaser, który mówi „Odbiór transmisji... Obiekt: Nessie... 1394521200, 1477638000, 1549267200”.

Trzy liczby okazały się unixowymi znacznikami czasu odpowiadającymi datom premier Titanfall, Titanfall 2 i Apex Legends. Odkrycie w połączeniu z opisywanymi poprawkami Titanfall 2 pozwoliło fanom wierzyć, że Respawn Entertainment szykuje jakąś niespodziankę - być może Titanfall 3 rzeczywiście powstaje, a ogłoszenie może być już w drodze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze