Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna wskazówka na temat Titanfall 3. To jeszcze trolling, czy już zapowiedź?

Otherside.

Fani Titanfall błagają o litość. Kolejna wskazówka (a może wcale nie) na temat Titanfall 3, zamieszczona w aktualizacji „dwójki”, ponownie wywołała spore zamieszanie w społeczności.

W ostatnich miesiącach druga część serii otrzymała - dość niespodziewania - szereg łatek, rozwiązujących wieloletnie problemy z serwerami i usuwających błędy z przeszłości. Co równie ważne, wprowadzono także nowy tryb rozgrywki, nazwany tylko jako „???”. Trzy znaki zapytania. Dlaczego trzy? Czy nadchodzi „trójka”?

Brzmi jak sprytny trolling fanów serii, lecz na tym nie koniec. Lista zmian i nowości wydanej w tym samym czasie aktualizacji Apex Legends - grze w tym samym uniwersum, dla której poświęcono Titanfall - zawierała tajemnicze cyfry, które rozszyfrowano jako daty premier Titanfall, Titanfall 2 i Apex.

A to jeszcze nie wszystko. Teraz w grze pojawił się kolejny tryb rozgrywki z podwójnymi punktami doświadczenia, tym razem pod nazwą The Otherside. Nie byłoby w tym nic specjalnie ciekawego, gdyby nie fakt, że „Otherside” to trzeci singiel z albumu „Californication” grupy Red Hot Chilli Peppers. Trzeci.

AAAAAAHAHAHA THE NEW MODE IS A REFERENCE TO THE 3RD SONG OF A RED HOT CHILI PEPPERS ALBUM I CAN'T TAKE IT ANYMORE
byu/Mr_M0rte intitanfall

„Dobra, to jest albo trolling na mistrzowskim poziomie, albo ogłoszenie” - komentuje jeden z użytkowników w serwisie Reddit. „Respawn celowo doprowadza swoich graczy do szaleństwa” - zgadza się kto inny. „To już za dużo połączonych rzeczy, żeby mówić o prostym przypadku” - dodaje „Atlas-Pilot_idk”.

Rychła zapowiedź Titanfall 3 nadal jest jednak mało prawdopodobna, a powody pozostają te same - Apex Legends jest zbyt popularne i dochodowe. Część graczy sugeruje, że zwiastowane jest najpewniej jakieś wydarzenie specjalne w tej grze battle royale, co będzie zapewne sporym rozczarowaniem dla wielu osób.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Apex Legends

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Titanfall 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze