Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Nadajnik

Jedenaście hełmów do odnalezienia.

W zadaniu Nadajnik ukrytych jest aż jedenaście hełmów pilota. Niektóre z nich nie będą widoczne na pierwszy rzut oka, dlatego postaramy się ci pomóc w skolekcjonowaniu wszystkich.

Misja Nadajnik obfituje w wiele elementów platformowych, a także nie brakuje tu długich i trudnych wymian ognia. Pamiętaj zatem, aby zajmować się zbieraniem hełmów dopiero wtedy, gdy sytuacja na froncie się uspokoi. Szkoda bowiem ryzykować spadnięcia w przepaść czy śmierci.


Nadajnik

Hełmy pilotów: 11

#1 Pierwszy z hełmów znajduje się na obracającym się wirniku w jednym z pierwszych etapów drugiej części misji. Po wskoczeniu na obracający się element podskocz jeszcze raz, aby uniknąć zrzucenia w przepaść.


#2 Gdy będziesz wystrzeliwał się pędem powietrza z turbiny, skieruj się w stronę wysoko umieszczonej półki, na której znajduje się kolejny przedmiot do zebrania. Z poziomu dołu jest on delikatnie widoczny.


#3 W ostatniej, a jednocześnie najdłuższej części misji, znajduje się aż dziewięć hełmów pilota. Pierwszy z nich znajdziesz zaraz po wyjściu z Tytana przed ogromnym kompleksem. Przeskocz wówczas po słupach z prawej strony, aby trafić na dach budynku. Na jego skraju znajduje się następny przedmiot do kolekcji.


#4 Po zebraniu poprzedniego hełmu, skieruj się w lewą stronę i przeskocz po słupach na biało-czarną konstrukcję, na której znajduje się kolejny przedmiot.


#5 Po tym, jak Tytan cię przerzuci nad przepaścią. Wejdź na pierwsze piętro budynku i za pomocą narzędzia łukowego otwórz drzwi po prawej stronie. W środku niewielkiego pomieszczenia znajduje się kolejny hełm.


#6 Po zdobyciu poprzedniego przedmiotu, wyjdź drugimi drzwiami, przebiegnij po pionowo ustawionym elemencie i przeskocz na silos oznaczony jako 02, znajduje się on z lewej strony. Uwaga! Nie wystarczy tu podwójny skok, najpierw musisz zacząć od wślizgu z rozbiegu i dopiero wtedy, w ostatniej chwili, użyj podwójnego skoku. Wejdź schodami po lewej stronie, otwórz drzwi, a następnie dalej podążaj w górę. Na dachu sąsiedniego pomieszczenia odnajdziesz następny hełm.


#7 Gdy dotrzesz do pierwszego dźwigu, ustaw pionowy element tak, jak widoczne jest to na poniższym obrazku. Następnie przebiegnij nad przepaścią, wespnij się na szczyt konstrukcji, gdzie odnajdziesz kolejny sekret.


#8 Po dotarciu do budynku 04, do którego dostaniesz się przestawiając dźwig, wejdziesz do środka drzwiami z napisem 03 Construction Area. Wskocz na podwyższenie wskazane przez strzałkę na poniższym obrazku.


#9 Hełm znajduje się na rogu dachu jednego z budynków. Chodzi o najbliższą konstrukcję na lewo od wielkiej anteny. Dotrzesz tam trzymając się lewej strony areny i wchodząc na możliwie największy poziom.Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Próba ognia, Arka, Zakrzywiacz

Zobacz także:

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Tor przeszkód, BT-7274

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Krew i rdza

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: W paszczę otchłani

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Skutek i przyczyna


#10 Po kolejnym przerzuceniu cię nad przepaścią, będziesz kierował się schodami do góry. Natkniesz się w ten sposób na przedostatni przedmiot do kolekcji. Nie sposób go przegapić.


#11 Podążając coraz wyżej powinieneś zauważyć ostatni hełm pilota na konstrukcji podtrzymującej dach. Dostaniesz się tam bez problemu po belce konstrukcyjnej.

Komentarze