Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Próba ognia

Próbujemy przechwycić Arkę z pokładu wrogiego statku.

Jest to bardzo szybka i przyjemna misja, gdyż większość czasu spędzimy tu za sterami Tytana. Na początku będziesz więc zmierzać przed siebie, likwidując kolejne hordy wrogów. Co ciekawe, większość początkowych starć polegać będzie na walce z wrogimi mechami. Na szczęście, będziesz wspierany przez kolegów.

Żołnierze nie będą próżnować i także zajmą stery Tytanów, dzięki czemu żadna ilość wrogich maszyn nie powinna cię przerażać. Prawdę powiedziawszy, będzie to jedna z najbardziej emocjonujących walk w całej grze, ciekawsza nawet od potyczki z finałowym bossem.

Nie uprzedzajmy jednak faktów. Przebijaj się stopniowo przed siebie, likwidując zagrożenia i wybierając najbardziej ulubione zestawy uzbrojenia. Możesz zmieniać je podczas walki, odpowiadając tym samym na rodzaje Tytanów spotykanych na twojej drodze.

Dobieraj sprzęt do napotykanych przeciwników.

Po kilku udanych potyczkach miniesz ciężarówkę z lewej strony, gdzie możesz uzupełnić energię Tytana. Zaraz potem wejdziesz na wielką windę, która przeniesie cię na wyższy poziom, skąd czeka cię krótka droga do kolejnego zestawu uzbrojenia. Będzie to Polaris, który bazuje na znakomitym karabinie snajperskim, a także minie blokującej ruch wrogiego Tytana oraz rakiecie kasetowej. Dysponuje także silnym ostrzałem z powietrza.


Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Titanfall 2 - Arka


Przyda się to podczas walki przed kolejną, bardzo dużą bazą. Korzystając z karabinu snajperskiego będziesz mógł zlikwidować większość z wrogich Tytanów nie podchodząc na niebezpieczną odległość. Co więcej, jest to nawet wskazane, gdyż większość pilotów z twojego składu praktycznie od razu ruszy do bezpośredniego starcia. Twoim zadaniem będzie osłanianie drużyny z daleka, a do tego przyda się właśnie karabin wyborowy.

W pewnym momencie zbliżysz się do startującej Arki na pokładzie statku Draconis. Niestety, nie zdążysz jej przechwycić. Zanim dojdzie do próby jej pozyskania, po raz kolejny czeka cię potyczka z grupami różnorodnych nieprzyjaciół. Walka nie powinna cię zaskoczyć w żaden sposób. Po dobrnięciu do końca pokładu uruchomi się przerywnik filmowy, po którym misja dobiegnie końca.

Read this next