Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Tor przeszkód, BT-7274

Sekrety pierwszych dwóch misji.

Hełmy pilotów to jedyna forma sekretów w krótkiej, ale intensywnej kampanii dla pojedynczego gracza w Titanfall 2. Czasami będzie je zdobyć bardzo łatwo i bez wysiłku, innym razem bez wykorzystania sztuczek w postaci podwójnego skoku czy biegu po ścianie nie będzie to możliwe.

Poniżej przedstawiamy lokalizacje trzech pierwszych hełmów pilotów w dwóch początkowych zadaniach. Przedmioty nie są ukryte praktycznie w ogóle, dając szansę graczowi na dobry start związany z poszukiwaniami. Na kolejnych stronach poradnika damy wskazówki dotyczące zebrania wszystkich hełmów pilota.


Tor przeszkód

Hełmy pilotów: 1

#1 W trakcie pokonywania pierwszego toru testowego, zwróć uwagę na półkę skalną zawieszoną w przestrzeni po lewej stronie. Wskoczysz tam uprzednio dostając się na niższą półkę, a następnie wykorzystując podwójny skok do właściwej, gdzie znajduje się przedmiot.


BT-7274

Hełmy pilotów: 2

#1 W drugim zadaniu znajdują się dwa hełmy do odnalezienia. Pierwszy z nich zauważysz bezpośrednio przy widocznym na poniższym obrazku miejscu, gdzie dostałeś się przebiegając wcześniej po ścianie. Hełm znajdziesz zmierzając ku pierwszej baterii do Tytana.


Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Krew i rdza

Zobacz także:

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: W paszczę otchłani

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Skutek i przyczyna

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Nadajnik

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Próba ognia, Arka, Zakrzywiacz


#2 Po zdobyciu drugiej baterii do Tytana i zeskoczeniu na najniższy poziom, wydostaniesz się na zewnątrz. Teraz zauważysz drugi, a zarazem ostatni hełm w tym zadaniu. Znajduje się on na półce umieszczonej prosto przed tobą. Nie doskoczysz tam, używając podwójnego skoku, dlatego najpierw musisz przebiec się po ścianie z prawej strony, a dopiero potem szybko się odwrócić w lewo i użyć wspomnianego skoku.


Read this next