Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Titanfall 2 - Hełmy pilotów: W paszczę otchłani

Lokalizacje dziewięciu hełmów pilota do zdobycia w czwartym zadaniu.

Czwarta misja posiada aż dziewięć sekretów. Zadanie podzielone jest na trzy fragmenty o podobnej długości, zaś zdobycie przedmiotów będzie momentami nieco trudne. Niektóre z nich będą widoczne podczas przemierzania mapy, innych nie da się zauważyć od razu. Z naszymi wskazówkami nie powinno ci to jednak sprawić żadnego problemu.

Dla ułatwienia odnalezienia się w częściach zadania, w każdym opisie sekretu zawarliśmy informację, którego fragmentu misji dotyczy konkretny hełm pilota. Życzymy zatem udanych poszukiwać i mamy nadzieję, że podczas pozyskiwania sekretów nie spadniesz ani razu w przepaść.


W paszczę otchłani

Hełmy pilotów: 9

#1 Tuż po rozpoczęciu pierwszej części zadania trafisz do sporej wielkości komnaty z lazurową wodą. Skręć w prawo i zwróć uwagę na niewielki otwór na dole ściany. Wyjdź z Tytana i wślizgnij się przez dziurę, gdzie zauważysz pierwszy hełm pilota.


#2 Po pozyskaniu pierwszego przedmiotu udaj się w drugą stronę pomieszczenia i przejdź przez wyłom w ścianie. Znajdziesz się w kolejnej jaskini, gdzie musisz przeskoczyć na zespół półek skalnych po prawej stronie. W krzakach odnajdziesz kolejną znajdźkę.


#3 W kolejnym fragmencie pierwszej części zadania trafisz na długi korytarz, zaraz po pozyskaniu kolejnego zestawu broni dla mecha. Na końcu skręć nieco w lewo i odbijając się od jednego z filarów, wskocz na skalne półki, a następnie rury, na których końcu odnajdziesz kolejny hełm.


#4 Ostatni hełm w pierwszej części zadania znajduje się w komnacie, gdzie musisz obsłużyć mechanizm windy towarowej. Zamiast jednak to robić, udaj się w kierunku niewielkiego wodospadu. Po lewej stronie, nieco niżej, znajdują się półki skalne. Wskocz na nie, a następnie obróć się i spójrz w dół. Powinieneś zobaczyć tam hełm pilota, który pozyskasz spadając w przepaść i w odpowiedniej chwili wykonując podwójny skok.


#5 Kolejny hełm znajdziesz w drugiej części misji. Po przejściu nad przepaścią po rurze i przedostaniu się po dwóch pomarańczowych ścianach, znajdziesz się w kolejnej komnacie. Spójrz w prawo. Na oddalonej półce skalnej znajduje się kolejny sekret. Dotrzesz do niego skacząc podwójnie w kierunku ściany po prawej i biegnąc po niej, a następnie ponownie się odbijając.


#6 Po przeskoczeniu kilku platform na taśmie produkcyjnej, będziesz miał okazję do powrotu na normalną część mapy. Spójrz na poniższy obrazek - natkniesz się w pewnym momencie na trzy skrzynie. Wskocz na nie, obróć się i spójrz na szczyt rur. Odnajdziesz tam kolejny hełm, który osiągniesz po wbiegnięciu tam po ścianie z prawej strony.


#7 Ostatni hełm w drugiej części zadania znajduje się na podświetlonej na pomarańczowo półce, którą zauważysz na końcu ścieżki złożonej z odwróconych o dziewięćdziesiąt stopni platform. Może być to nieco mylące, dlatego uważaj, aby nie runąć w przepaść, zwłaszcza podczas biegu po ścianie z prawej strony.


Spis treści: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Skutek i przyczyna

Zobacz także:

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Tor przeszkód, BT-7274

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Krew i rdza

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Nadajnik

- Titanfall 2 - Hełmy pilotów: Próba ognia, Arka, Zakrzywiacz


#8 W trzeciej i ostatniej części misji znajdują się dwa hełmy pilotów. Pierwszy z nich osiągniesz po dotarciu na szczyt konstrukcji z niebieskimi, przeszklonymi zbiornikami.


#9 W końcowej fazie zadania będziesz musiał przebiec nad przepaścią po poruszającej się platformie umieszczonej w pionie. Po drugiej stronie znajduje się niewielka półka skalna, na której odnajdziesz ostatni hełm pilota w tym zadaniu.


Komentarze