Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, misje główne i poboczne, mapy i sekrety.

Witamy w poradniku i solucji do Watch Dogs 2. W drugiej części mamy do czynienia z nieco luźniejszym klimatem, w porównaniu do pierwowzoru. Z deszczowego Chicago przenosimy się do słonecznego San Francisco i jego okolic.

Cała metropolia jest sporym obszarem, na którym aktywności nie zabraknie przez długie godziny rozgrywki. Sama kampania fabularna w Watch Dogs 2 jest angażująca i gwarantuje sporo czasu spędzonego przed konsolą lub komputerem. Poniżej znajdziecie zatem szczegółowy opis przejścia głównego wątku, a także zadań pobocznych i aktywności wszelkiego rodzaju.

Całość podsumujemy szczegółowymi mapami, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w rozległym świecie gry. Postaramy się, aby żaden etap rozgrywki nie stanowił dla was tajemnic, więc pozostaje nam życzyć miłej lektury!


Na początek

Poniżej możecie zapoznać się z kluczowymi aspektami działania gry. Choć nie mamy do dyspozycji laptopa czy nawet tabletu, tak najważniejszym narzędziem w grze staje się nasz smartfon. Znajdziecie tu opis działania aplikacji, korzystania z dronów czy rozwoju umiejętności.


Opis przejścia - misje główne

W grze wcielamy się w postać Marcusa Hollowaya, który dołącza do grupy hakerskiej DedSec. Celem ugrupowania jest ograniczenie pozyskiwania danych wszelkiego rodzaju od mieszkańców San Francisco i okolic. Cel jest zatem szczytny, a poniżej prezentujemy opis przejścia misji głównego wątku.


Zadania poboczne

San Francisco i okolice umożliwiają ukończenie nie tylko głównego wątku fabularnego, ale i wielu zadań pobocznych, które prezentujemy poniżej. Razem z naszymi wskazówkami nie powinieneś mieć żadnych problemów z ich ukończeniem.


Mapy, sekrety i znajdźki

Przedstawiamy szczegółowe mapy San Francisco, Oakland, Doliny Krzemowej i Dzielnicy Portowej, na których umieściliśmy najistotniejsze miejsca, aktywności oraz znajdźki. Przestudiowanie map pomoże ci w zdobyciu followersów i potrzebnej do rozwoju gotówki.


Porady na start

- Jedną z większych nowości w grze jest wprowadzenie do rozgrywki dronów. Za pomocą jeżdżąco-skaczących i latających zabawek otwiera się przed nami nowe spektrum działania. Małe roboty służą nie tylko do śledzenia, ale też zostawiania pułapek na napotykanych przeciwników, wykorzystuj je mądrze do zyskiwania znacznej przewagi na polu walki.

- Otwartą walkę traktuj jako ostateczność. Pomimo całkiem pokaźnego dostępnego arsenału, gra premiuje działania po cichu. Nie musisz zabijać przeciwników, często wystarczy ich ogłuszenie za pomocą pułapek czy paralizatora. Niestety, gra nie oferuje opcji przenoszenia ciał, co może być znacznym utrudnieniem w pozostaniu nie wykrytym.

- Model jazdy w Watch Dogs 2 jest wyraźnie zręcznościowy. Jeśli dojdzie do potrzeby ucieczki, warto zastanowić się nad wolniejszymi sedanami, które okazują się bardziej zwrotne od najszybszych supersamochodów. W rzeczywistości uciec można nawet furgonetką, o ile często będziesz zbaczał z głównych dróg, decydując się tym samym na kluczenie po bezdrożach.

- Umiejętności rozwijaj zgodnie z preferowanym stylem rozgrywki. Jeśli nie jesteś gadżeciarzem, a wolisz rozwiązania siłowe, warto rozwinąć umiejętności walki i strzelania, niż inwestować w zaawansowane metody hakowania różnych urządzeń i pojazdów i maszyn typu podnośniki. Te jednak będą się przydawać podczas wykonywania wielu misji, warto więc z drugiej strony zachowań stosowny balans.

- Zdobywanie followersów pozwoli ci na szybsze rozwijanie postaci i pozyskiwanie potrzebnej gotówki. Jeśli więc nie czujesz się na siłach w kontynuowaniu głównego wątku fabularnego, warto zainteresować się zadaniami pobocznymi i ukończeniem różnego typu aktywności gęsto rozmieszczonymi w całym świecie gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Watch Dogs 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Komentarze