Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Driver San Francisco

Zarabiamy pieniądze jako taksówkarz.

O tym jak bardzo ważna jest posiadana gotówka, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W jej szybkim zdobyciu na pewno pomoże nasza mapa z pieniędzmi. Jeśli jednak nie czujesz się zbyt dobrze jako eksplorator, warto rozważyć dorobienie sobie jako taksówkarz.

Zwłaszcza na początku zabawy jest to bardzo szybki i stosunkowo prosty sposób na zdobycie upragnionej gotówki, za którą zakupimy bronie i drony. Tym samym zdobędziemy także całkiem sporo followersów, co przełoży się na kolejny punkty badań, dzięki którym rozwiniesz upragnione umiejętności.

Jak rozpocząć zlecenia taksówkarskie? Na początku ważny będzie twój telefon, na którym zainstalujesz stosowną aplikację o nazwie Driver: SF. Teraz za pomocą programu możesz wybierać zlecenia. Każde z nich opisane jest potencjalnym zarobkiem, liczbą followersów do zdobycia i odległością, jaką musisz pokonać do klienta.

Każde zlecenie opisane jest krótkim zdaniem, które często naprowadza na rodzaj zlecenia.

Nie wszystkie zlecenia będą wymagać od ciebie dojechania na czas. Oczywiście, również się na nie natkniesz, gdzie potrzebne będzie szybkie auto, najlepiej z funkcją dopalacza, który zyskasz rozwijając stosowną umiejętność. Czasami jednak będziesz musiał utrzymywać stosowną prędkość, jak choćby w zadaniu Tropem lekarza.

Czasami możesz natknąć się na oryginalne zadania, na przykład w Paradroid będziesz śledził drona, w Nieustraszona Liv wykażesz się umiejętnością wykorzystywania skoczni, a w Czas na phiszowanie będziesz śledził... łodzie motorowe. Przy pomocy wybranego samochodu.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja


Jak więc widzisz, zlecenia taksówkarskie mogą być bardzo zróżnicowane, choć wiele z nich opiera się na podobnym schemacie. Oprócz satysfakcji płynącej z najwyższej oceny otrzymanej od klienta, osiągamy także kolejne poziomy kierowcy. 10 gwiazdek przyniesie nam 8.000 followersów, a gdy zbierzemy ich aż 50, otrzymamy ich 25 tysięcy!

Zlecenia Driver San Francisco gorąco polecamy już na samym początku zabawy w Watch Dogs 2, kiedy wykonywanie misji może nie być aż tak opłacalne, jak później. Pamiętaj również, że do wyzwań taksówkarskich potrzebny jest samochód, nie da się ich zrobić motocyklem.

Komentarze