Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Nowa gra

Hakujemy budki telefoniczne i ratujemy DedSec przed ujawnieniem ich nazwisk.

Zadanie to rozpoczniesz od interakcji na którejkolwiek budce telefonicznej, oznaczonej na mapie czarnymi ikonami z pomarańczowym symbolem smartfona. W ten sposób przechwycisz podejrzane nagranie, z którego okaże się, że konkurencyjna grupa hakerska odkrywa prawdziwe nazwiska członków DedSecu. Musismy temu zapobiec.

Po aktywowaniu zadania będziesz musiał zainstalować wirusa w przerobionych telefonach publicznych. Są trzy takie miejsca, wystarczy udać się do oznaczonych lokacji i wykonać interakcję na urządzeniach. Później będziesz musiał dotrzeć do urządzenia trolla i zhakować je.

Udaj się we wskazane miejsce i wejdź pomiędzy budynki przesmykiem od strony północnej. Wdrapuj się tam lub uruchom latającego drona, którym wlecisz na poziom dachu budynku. Wykonaj interakcję na znajdującym się tam urządzeniu, po czym zmierzaj do kolejnego wskazanego miejsca. Wdrap się na taras budynku, aktywuj skrzynkę kontrolną, po czym wykonaj interakcję na kolejnej, tym razem na dole.

Jedno z ustawień jest aktywowane czasowo. Jeśli nie chcesz zresetowania całości, w ostatniej chwili przełącz je na jakiś czas, a następnie aktywuj raz jeszcze.

Czeka cię jedno z prostszych obejść sieciowych, nawet biorąc pod uwagę, że jeden z węzłów aktywny jest tylko przez jakiś czas. Jest go jednak w zapasie, dlatego nie powinieneś mieć najmniejszych problemów. Ustaw węzły tak, jak na powyższym obrazku, a następnie zyskasz widok ze środka mieszkania hakera.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Nolajf


Przełącz się na kamerę umieszczoną na monitorze, po czym hakuj jednostkę serwerową umieszczoną w lewej części pomieszczenia. Teraz udaj się do nadajnika na wieży. Teren jest strzeżony przez kilku strażników, których możesz pokonać siłowo, lub zignorować ich i postarać się przejść za ich plecami po cichu.

Aktywuj wskazaną skrzynkę, po czym wypuść latającego drona i wzbij się nim niemal na sam szczyt wieży. Wykonaj interakcję, po której okaże się, że w stacji radiowej padną nazwiska nie członków DedSecu, ale konkurencyjnego Prime Eight.

Komentarze