Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - W cieniu

Spotykamy Aiden Pearce'a, bohatera pierwszej części gry.

Misję rozpoczniesz od rozmowy z mężczyzną w centrum San Francisco, w klubie ze striptizem, którego lokalizację umieszczamy na obrazku kilka akapitów niżej. Po krótkim dialogu udasz się we wskazane miejsce, gdzie rozpocznie się właściwa część operacji.

Na początek będziesz musiał zhakować telefon niejakiego Victora Cheunga, który jest bezpośrednio powiązany z gangiem Chłopców Ciotki Shu. I to właśnie na teren tego ugrupowania właśnie zmierzamy. Dobrze będzie więc mieć w zanadrzu jakąś solidną broń, najlepiej strzelbę.

Ewentualny konflikt bowiem będzie miał miejsce na małym obszarze pomiędzy niewielkimi budynkami mieszkalnymi i taki rodzaj broni będą mieli również przeciwnicy. Uważaj także na pałętającego się tam psa, który może cię zauważyć szybciej niż strażnicy.

W tym miejscu, w barze ze striptizem, dostaniesz dostęp do zadania pod tytułem W cieniu.

Dopiero po obczyszczeniu rejonu z około trzech-czterech nieprzyjaciół, możesz wziąć się za hakowanie telefonu twojego celu. Będzie spokojnie wędrował po okolicy, więc w dogodnym momencie zbliż się do niego na stosowną odległość i rozpocznij włamanie do telefonu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat układu Shu z Bratwa, musisz udać się w rejon pod mostem. Gdy zbliżysz się do oznaczonego blaszaka, okaże się, że spotkanie miało już miejsce. To jednak nie wszystko, co możesz tu zrobić. Następnym celem jest zhakowanie telefonu znajdującego się przy zwłokach w jednym z kontenerów obok.

Jeśli chcesz zhakować wyznaczony element, podleć tam swoim dronem.

Wejście do kontenera jest zablokowane na tyle skutecznie, że możesz dostać się tam tylko dronem. Zhakuj w ten sposób nagranie, z którego dowiesz się, że w całą akcję zamieszany jest nie kto inny, jak Aiden Pearce, główny bohater pierwszej części Watch Dogs. Udaj się zatem do wskazanego schronu.

Jest to miejsce, na którego szczycie czas lubi spędzać młodzież. Góra tego miejsca jednak nas nie interesuje, więc udaj się od razu na sam dół, gdzie wejdziesz do podziemi, opanowanych przez gangsterów. Strzelba wciąż będzie bardzo przydatna. Tym razem nie będziemy bowiem bawić się w przemykanie za plecami nieprzyjaciół.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Policja do wynajęcia


Podążaj kolejnymi korytarzami, cały czas kierując się do niższych poziomów, likwidując przy okazji wszystkich napotkanych przeciwników. Możesz też działać po cichu i używać paralizatora, jednak zemści się to w późniejszej fazie gry, gdzie będziesz musiał odstrzelić większą liczbę gangsterów. Dlatego właśnie sugerujemy narobienia nieco hałasu już teraz.

W końcu dotrzesz do kontrolnej skrzynki, dzięki zhakowaniu której otrzymamy dostęp do kamery z celi Aidena. Odwróć uwagę strażnika, hakując jego telefon, dzięki czemu Pearce będzie mógł się uwolnić. Teraz czekaj cierpliwie, aż otworzą się drzwi w pomieszczeniu, gdzie znajdowałeś się przed chwilą.

Nie wychodź z tego pomieszczenia, zanim nie pozbędziesz się wszystkich pojawiających się tu wrogów.

Czeka cię strzelanina z dużą liczbą nieprzyjaciół. Ciche wyjście stąd jest niemal niemożliwe, dlatego weź swoją najpotężniejszą broń i sprawy w swoje ręce. Nie wychodź jednak z pomieszczenia, gdzie znajduje się skrzynka kontrolna. Od czasu do czasu wbiegać tu będą gangsterzy, których łatwo w ten sposób zabijesz.

Na szczęście, nie dysponują oni granatami. Użyj więc swojej ulubionej broni, choć najlepiej sprawdzi się tu strzelba, i stopniowo przebijaj się przez hordy wrogów. Gdy już wydostaniesz się na górę i zewnątrz, opuść obszar zaznaczony na minimapie, a zadanie dobiegnie końca.

Komentarze