Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Szczurza akademia

Sprawdzamy o co chodzi ze szczurzymi maskami.

Okazuje się, że nie tylko osoby bezpośrednio powiązane z grupą DedSec są bardzo pomocne. Duża ilość followersów spowodowała, że także fani naszych działań chcą nam pomagać na różny sposób.

Po aktywowaniu misji spotkaj się z dziewczyną znajdującą się przy filarze nieopodal Muzeum Sztuki Nowoczesnej, dzięki czemu poznasz wszystkie detale dotyczące aktualnego zadania.

Twoim zadaniem jest zhakowanie trójki ludzi noszących szczurze maski. Znajdują się w niewielkiej odległości od siebie, dlatego wszelki środek transportu nie będzie potrzebny. Każdy z nich oznaczony jest pomarańczową ikoną misji.

Mężczyźni nie chowają się zbytnio po kątach, ich namierzenie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - W cieniu


Pierwszego z mężczyzn znajdziesz na wyższym piętrze na tyłach starego, szarego budynku. Zhakujesz jego korespondencję prowadzoną przez sms. Gdy już to zrobisz, udaj się do kolejnego znacznika.

Drugiego jegomościa w szczurzej masce znajdziesz we wnęce budynku. Poznasz te miejsce po napisach graffiti, zhakowanie urządzenia będzie możliwe po zbliżeniu się do samego chodnika.

Ostatni cel stoi przed wejściem do muzeum. Jest to blado-pomarańczowy budynek, przed którym jest spora ilość kwiatów. To charakterystyczny punkt, którego nie można pomylić z niczym innym. Po zhakowaniu ostatniego mężczyzny poznasz ich siedzibę.

Udaj się we wskazane miejsce, po czym aktywuj skrzynkę kontrolną. Zmień kamerę w środku pomieszczenia tak, aby mieć widok na główny komputer. Zhakuj urządzenie, a następnie udaj się do starych magazynów, gdzie będziesz musiał zniszczyć sprzęt Akademii.

Wyposaż się w jakąś niezłą broń, po czym zacznij eksterminację znajdujących się tam ludzi. Na końcu otwórz garażowe drzwi i zniszcz w dowolny sposób oznaczone skrzynie, po czym oddal się z wyznaczonego terenu.

Komentarze