Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Nolajf

Dajemy nauczkę kuzynce Sinatry.

Cindy Nonstop, pewna dziewczyna, z którą rodzinnie związana jest Sinatra, ma dziwne zwyczaje publikowania swoich streamów dla przypadkowych ludzi. Nasza koleżanka martwi się o nią, dlatego musimy wybić dziewczynie jej nawyki z głowy. Zadanie rozpoczniesz przy którejś czarnej ikonie z pomarańczowym symbolem domku, a następnie hakując telefon wskazanej postaci.

Zmierzamy do wyznaczonego miejsca, gdzie włamujemy się do skrzynki kontrolnej na wskazanym domu. Nie musimy przejmować się obejściami sieciowymi czy dodatkowymi aktywnościami, do których przyzwyczaiła nas postać Marcusa. Zamiast tego od razu przejmujemy widok z kamery umieszczonej przy komputerze dziewczyny.

Okazuje się, że Cindy Nonstop, bo pod takim właśnie pseudonimem dziewczyna jest znana w sieci, właśnie przekazuje obraz ze swojej kamerki. Nie są to treści dla dorosłych, ale Sinatra woli dmuchać na zimne i prosi nas, abyśmy zdalnie dali nauczkę jej kuzynce. Nie będzie to zadanie trudne.

Zwróć uwagę na lampę i odtwarzacz muzyki leżący po prawej stronie. To jedyne obiekty do zhakowania.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Zainfekowane bajty


Twoje zadanie polega na kilkukrotnym wyłączeniu lampy znajdującej się w pomieszczeniu, a także zmianie muzyki na leżącym po prawej stronie odtwarzaczu muzyki. Dziewczyna będzie w ten sposób zdezorientowana.

Mruganie światłem, a także włączanie ostrej, metalowej muzyki, finalnie spowoduje przewrócenie lampy i będziesz mógł obserwować śmieszną sytuację. Nie wiadomo czy dziewczyna przestanie umieszczać transmisje w internecie, ale na pewno da jej to chociaż przez chwilę do myślenia. Misja dobiegnie końca po krótkiej scence.

Komentarze