Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Zła opinia

Utrudniamy plany hakerowi ukrywającemu się pod pseudonimem Pr0-Lapz.

Do tego zadania otrzymasz dostęp, gdy zhakujesz urządzenie którejś z postaci zaznaczonych na mapie czarną ikoną z pomarańczową, śmiejącą się mordką. Wówczas dowiesz się o niejakim Pr0-Lapzie, którego hobby jest nasyłanie ludzi przez internet, dodatkowo podszywając się pod członka DedSecu.

Jako że cały czas walczymy z podobnymi procederami, dbając o dobre imię naszej organizacji i jej członków, a także nas samych. Udajemy się zatem do mieszkania trolla, gdzie od wschodniej strony wdrapujemy się na dach budynku. Znajduje się tam skrzynka, na której musimy wykonać interakcję, aby zyskać widok z kamer umieszczonych w mieszkaniu mężczyzny.

Hakerem okazuje się młody chłopak, uczeń technikum, do złudzenia przypominający popularnego aktora, Jonaha Hilla. Najpierw zmień widok na inną kamerę, dzięki czemu zyskasz widzenie na drugi kąt pomieszczenia. Znajduje się tam między innymi elektroniczny papieros, który powinieneś przeciążyć, używając funkcji hakowania.

Wejście do kluczowego miejsca prawie nigdy nie znajduje się najbliżej. Czasami warto jest użyć Quadkoptera do zbadania okolicy i znalezieniu najlepszego miejsca do wspinaczki.

Następnym krokiem, który powinieneś wykonać, to włamanie się do telefonu hakera. Zadzwonisz tym samym pod 911. W tym momencie będziesz świadkiem dosyć zabawnej sytuacji, w której przeciążony e-papieros wybuchnie, powodując efekt strzału z broni palnej. Usłyszy to dyspozytorka.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Kradzież w Ubi


W tym samym momencie mężczyzna powie do swojego rozmówcy kilka ciekawych, choć przypadkowych zdań, po których wizyta policji będzie jak najbardziej oczywista i spodziewana. Zanim jednak to nastąpi, przełącz widok na kamerę z rogu pomieszczenia, a następnie zerwij połączenie na modemie leżącym na półce, a także złam zabezpieczenie peceta, wysyłając tym samym ośmieszające zdjęcie.

Już po chwili u drzwi hakera powinna pojawić się policja, przed którą Pr0-Lapz nie będzie mógł w żaden sposób się wytłumaczyć. Najwyraźniej mężczyzna nie był taki pro, za jakiego się uważał. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z ekipą DedSecu misja dobiegnie końca.

Komentarze