Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Intruz w Haum

Włamujemy się do domu Cole'a Lainga, lokalnego zboczeńca.

Jeden z zaprzyjaźnionych z DedSec hakerów dowiedział się, że niejaki Cole Laing interesuje się dziecięcą pornografią. Czas dać mu nauczkę, skoro znamy już miejsce, w którym mieszka. Udaj się zatem do pomarańczowego znacznika.

Twoim celem jest dostanie się do wewnętrznego systemu elektronicznego miejsca, w którym mieszka Laing. Dotarcie do kontrolującej skrzynki nie stanowi najmniejszego problemu, gdyż znajduje się na dachu nowoczesnego domu.

Dostać się tam możesz od północnej strony, po niższych elementach, tarasie, a skończywszy na najwyższym poziomie, czyli dachu. Wykonaj interakcję na skrzynce kontrolnej, a po chwili przejmiesz obraz z kamery internetowej pedofila.

Skrzynka znajduje się na centralnej części dachu, nie sposób jej nie zauważyć.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Radość z cudzej klęski


Przejmij obraz z kamery znajdującej się przy monitorze, a następnie wykonaj interakcję na zestawie słuchawkowym mężczyzny. W ten sposób przerwiesz rozmowę pomiędzy dwoma zboczeńcami. Wykonaj ten sam krok kilka razy.

W końcu, gdy mężczyzna będzie już wyraźnie poirytowany, będziesz mógł zupełnie wyłączyć jego zestaw słuchawkowy. Potem zmień kamerę na najbliższą z jego prawej strony, skąd będziesz posiadać widok na dysk twardy o pojemności 5 terabajtów. Zhakuj urządzenie, aby zupełnie wyczyścić wszystkie dane.

Następnie spójrz na obszar po prawej od komputera, gdzie na ścianie znajduje się router. Zhakuj go, aby zainstalować wirusa, po czym zadanie dobiegnie końca.

Komentarze