Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Malowanie

Nanoszenie graffiti na różne elementy w San Francisco i okolicach.

O tym, że nasza koleżanka z DedSec, Sitara Dhawan, ma silnie artystyczne zapędy, pewnie przekonałeś się już wcześniej. Dziewczyna oferuje nam zadanie, w którym będziemy musieli zamalowywać niewygodne lub sprzeczne z filozofią grupy treści. Czasami będą to bilbordy, innym razem po prostu świeża twórczość przy logotypach znanych korporacji.

Zadanie będzie dostępne po ukończeniu misji Cyberjazda. Podjęcie nie będzie skutkować koniecznością ukończenia zadania za jednym podejściem. Ze względu na oddalone od siebie punkty do zamalowania, proponujemy wykonywać te zadanie doraźnie, gdy po prostu będziecie w okolicy i zauważycie na radarze stosowną ikonę pędzla.

Na początku udaj się na spotkanie z Sitarą, która znajduje się na jednym z dachów. Aby się tam dostać, musisz użyć podnośnika nożycowego znajdującego się na parkingu nieopodal. Podjedź nim pod ścianę, wdrap się na górę, a potem skorzystaj z funkcji podnoszenia. Innej metody dotarcia tam nie ma.

Zanim przejmiesz kontrolę nad maszyną, od razu wdrap się na jej szczyt.

Pamiętaj, że aby móc kontrolować wszelkiego typu podnośniki i wózki widłowe, musisz rozwinąć odpowiednie umiejętności. W tym przypadku będzie to Środowiskowe zdalne sterowanie, znajdujące się w gałęzi Zdalnego sterowania. Teraz możesz już porozmawiać z koleżanką z grupy DedSec.

Wszystkich punktów do zamalowanie jest dwanaście, podzielonych na trzy części. Najpierw musisz zamalować trzy elementy, następnie pięć i cztery. Są to naprawdę przeróżne miejsca, do których dostać się możesz na kilka różnych sposobów. Mając już umiejętność kontrolowania podnośników i wind, nie powinno być aż tak trudno.

Po dotarciu do oznaczonego ikoną z pędzlem miejsca, najpierw pospaceruj po okolicy. Bardzo często okazuje się, że w pobliżu znajdziesz podnośnik nożycowy, który albo pozwoli ci dotrzeć bezpośrednio do miejsca, albo przynajmniej ułatwi ci dojście na odpowiedni poziom, skąd łatwiej osiągniesz cel.

W niektórych przypadkach nie będzie już tak łatwo. Oczywiście, możesz podróżować podnośnikiem przez całe miasto, ale z racji na jego niską prędkość, jest to rozwiązanie tylko dla najbardziej wytrwałych. Sami nie znamy na tyle cierpliwego gracza, który podjąłby się takiego wyzwania.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Do ostatniego centa


Rozglądaj się także, zwłaszcza przy wysokich budynkach, za windami towarowymi przyczepionymi tymczasowo do ściany. Pozwalają dotrzeć na poziomy pozornie niedostępne, dlatego istotne jest obejrzenie budynku od każdej strony, w czym na pewno pomocny będzie latający dron.

Jeśli żadna technologia nie okaże się pomocna lub nie będzie możliwa do znalezienia w sąsiedztwie, cóż, pozostaje stare, dobre wspinanie się. Będziesz miał ku temu okazję choćby w pierwszej turze malowania, gdzie dostać się trzeba na jeden z tarasów małych mieszkalnych bloków.

Pamiętaj również, że niektóre miejsca do zamalowania znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych korporacji, które często będą terenami strzeżonymi. Z pozoru łatwe zadanie może się więc skończyć potrzebą konfrontacji ze strażnikami. Nie używaj tylko ostrej amunicji, aby nie sprowadzić posiłków. Sprawy staraj się załatwiać po cichu.

Komentarze