Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Pod lupą

Staramy się uporać z kryzysem w szeregach DedSec i poznajemy nowego członka.

Po ukończeniu poprzedniego zadania, HAUM czy Huam, otrzymasz informację o tajemniczym kryzysie w dziupli DedSecu. Udaj się więc tam jak najprędzej, aby dowiedzieć się, że większość followersów pochodzi z fałszywych kont portalu społecznościowego !Nvite. Musisz zbadać co jest tego przyczyną.

W tym celu udaj się we wskazane miejsce i wykonaj interakcję, po czym podejdź do głównego budynku !Nvite. Twoim celem jest uzyskanie dostępu do windy gabinetu prezesa. Na szczęście, nie będzie to aż tak trudne zadanie. Najpierw wejdź do budynku i wykorzystaj latającego drona, aby dostać się na wysokość pomieszczenia z kluczem dostępu. Znajdując się nieco wyżej, bez problemu złamiesz zabezpieczenia znajdującego się tam komputera.

Biura firmy nie są - na naszą korzyść - silnie strzeżone. Po odblokowaniu komputera udaj się więc do windy, która zabierze cię na wyższy poziom. Twoje włamywanie się do laptopa prezesa zostanie ujęte w ciekawym przerywniku filmowym, gdzie akcja zostanie nakryta przez właściciela serwisu.

Wejście do windy rozpoznasz po charakterystycznej, podświetlonej na niebiesko ścianie.

Zostanie wezwana policja. Od "niebieskich" roić się będzie przy głównym wejściu, dlatego nie próbuj tamtędy uciekać, gdyż czeka cię niemal natychmiastowa śmierć. Od razu, po skończonym przerywniku, skręć ostro w prawo i przebiegnij przez drzwi. Skręć jeszcze raz w prawo, udając się na tyły budynku, skąd wyjdziesz tylnymi drzwiami.

Znajduje się tam znacznie mniej gliniarzy, dlatego od razu udaj się w stronę najbliższej ulicy. Zgarnij jakiś środek transportu. Jeśli w okolicy nie ma niczego szybkiego, po prostu zaopiekuję się którymś z radiowozów. Oprócz jednostek naziemnych, nad głową będziesz miał do czynienia także z helikopterem. Staraj się więc kluczyć w wąskich uliczkach, kontrolując przy tym minimapę i unikając zbliżających się jednostek. Możesz też wykorzystać wszystkie umiejętności, których zdążyłeś do tej pory się nauczyć.

Po udanej ucieczce udaj się do siedziby DedSecu, gdzie po wspólnej naradzie przeniesiesz się na teren festiwalu Swelter Skelter. Na razie zadanie jest bardzo proste, musisz mianowicie porozmawiać ze wszystkimi członkami zespołu: Joshem, Horatio, Sitarą i Śrubą, po czym przystąpisz do dość wymagającego wyzwania hakerskiego.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Na pohybel Nudle


Aktywuj drona znajdującego się na wysokości głowy wielkiej konstrukcji. Z tego miejsca możesz zhakować komputer sterujący wyzwaniem, po czym przejść bezpośrednio do obejścia sieciowego. Zanim jednak do niego przystąpisz, musisz wiedzieć, że dwa fragmenty strumienia danych mogą być aktywowane tylko na określony czas, po czym następuje ich reset.

Jeżeli więc masz problem z ukończeniem wyzwania, trzymaj się poniższych wskazówek. Zadziałają jednak tylko wtedy, gdy będziesz się ich trzymał od samego początku wyzwania. Wszelkie wcześniejsze zmiany spowodują, że system kolejności przestanie mieć znaczenie.

Jest to pierwsze trudniejsze wyzwanie hakerskie, gdyż niektóre z węzłów aktywowane sa tylko na określony czas.
 • 1. Aktywuj dwa razy.
 • 2. Aktywuj dwa razy.
 • 3. Aktywuj dwa razy. Restart w ciągu 60 sekund.
 • 4. Aktywuj dwa razy. Restart w ciągu 60 sekund.
 • 5. Odblokuj.
 • 6. Odblokuj. Aktywuj trzy razy.
 • 5. Aktywuj raz.
 • 1. Aktywuj trzy razy.
 • 2. Aktywuj dwa razy.
 • 7. Odblokuj (podczas przestawiania strumieni danych). Aktywuj dwa razy.
 • 8. Ponowne uruchomienie strumienia danych w ciągu 60 sekund.
 • 1. Aktywuj trzy razy.
 • 2. Aktywuj raz.
 • 3. Aktywuj trzy razy.
 • 4. Aktywuj trzy razy.
 • 8. Odblokuj

Jeśli trzymałeś się sztywno wskazówek od samego początku, te wyzwanie nie powinno przysporzyć ci większych kłopotów. Po ukończeniu zadania uruchomi się przerywnik filmowy, w którym poznasz Raya, nowego członka zespołu DedSec.

Komentarze