Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

W Epic Games Store udostępniono za darmo trzy kolejne gry. Zainteresowani mogą zdobyć Football Manager 2020, Watch Dogs 2 i Stick It To The Man.

Aby odebrać każdą z wymienionych produkcji, na karcie katalogowej danego tytułu należy kliknąć przycisk „Pobierz” i przypisać pozycję do konta. Oferta zakończy się za tydzień, 24 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Football Manager 2020 to kolejna odsłona serii piłkarskich menedżerów. Gracze przejmują kontrolę nad wybranym klubem, który prowadzą do sukcesów. Rozgrywka polega między innymi na zarządzaniu składem, ustalaniu taktyki na mecz i dokonywaniu transferów.

Watch Dogs 2 jest zaś sequelem gry o hakerach z 2014 roku. Akcję osadzono w San Francisco - wcielamy się w Marcusa, członka grupy DedSec, która podejmuje walkę z zarządzającym miastem systemem ctOS. Tytuł stawia jednak na lżejszą atmosferę niż pierwsza część.

Z kolei Stick It To The Man to niezależna gra przygodowa. Głównym bohaterem jest Ray, na którego pewnego dnia spada tajemniczy pakunek. Po przebudzeniu odkrywa, że do jego głowy przyczepił się kosmita, co pozwala podopiecznemu czytać w myślach. Całość okraszona jest humorem.

Poinformowano też, że od 24 września użytkownicy Epic Games Store będą mogli pobrać za darmo RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - odświeżoną wersję strategii o zarządzaniu parkiem rozrywki.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze