Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Główny cel

Zdobywamy informacje dotyczące HaDoCka.

Tytuł misji wskazuje na operację o dużej skali. Nie będzie to jednak najtrudniejsze i najdłuższe zadanie poboczne, które będziesz miał okazję rozegrać w Watch Dogs 2. Okazuje się, że Narodowa Agencja Bezpieczeństwa jest na tropie hakera HaDoCka, z którym mieliśmy do czynienia już w innym zadaniu, Zainfekowane bajty.

Wykorzystujemy więc tę możliwość i najpierw udajemy się na dach piętrowego garażu. Wypuść latającego drona, którym zhakujesz telefon znajdującego się w altance mężczyzny. Następnie udajemy się w kolejne ze wskazanych miejsc i powtarzamy czynność. Również możesz wykorzystać do tego drona.

Zyskaliśmy tym samym dostęp do zhakowanego GPS-a, który wskazał nam lokalizację dowództwa NSA, gdzie prawie na pewno znajdziemy zdobyte dane na temat twórcy wirusa Zombi2. Zanim zhakujesz tamtejszą skrzynkę kontrolną, musisz uporać się z prostym obejściem sieciowym. Wykorzystaj do tego Quadkopter, dzięki którym będziesz miał widok na wszystkie węzły.

Po dostaniu się na dach, szybko przebiegnij po szklanej kładce i w ten sam sposób wydostań się potem z terenu strzeżonego.

Następnie użyj podnośnika nożycowego, wyjeżdżając nim poza teren strzeżony. Wdrap się na niego, podnieś maksymalnie, a następnie wróć na strzeżony teren, uważając przy tym, aby nie rozjechać żadnego strażnika. W ten sposób dotrzesz na dach, skąd prowadzi krótka droga do wspomnianej skrzynki do zhakowania.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Proviblues


Teraz zmieniaj tak kamery, aby zhakować znajdujące się w pomieszczeniu urządzenie elektroniczne. Udajemy się pod pozyskany w ten sposób prywatny adres. Hakujemy telefon mężczyzny, po czym dostajemy się do prywatnej posiadłości. Znajduje się tam dwóch strażników i robot. Możemy pozbyć się ochrony nasyłając gang lub policję. Jest możliwe wpuszczenie tam Skoczka lub po prostu zakradnięcie się.

Po przejęciu kontroli nad skrzynką i zyskaniu widoku z kamery, hakujemy znajdujący się tam komputer, wcześniej pozyskując klucz dostępu z routera. Po złamaniu zabezpieczeń w komputerze, powtórz czynność w przypadku serwera. Misja dobiegnie końca.

Komentarze