Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Mapa: Salony samochodowe i Lombardy

Gdzie kupić pojazdy oraz spieniężyć łupy.

Korzystając z aplikacji Auto na żądanie możesz przywołać w każdym momencie wcześniej zakupiony samochód. W tym miejscu przedstawiamy mapę między innymi z salonami samochodowymi. Dlaczego warto zakupić swój własny pojazd?

Dzięki temu możesz uniknąć ryzyka związanego z zawiadomieniem policji po kradzieży samochodu czy motocykla. Dodatkowo, każdy zakupiony pojazd możemy indywidualnie malować, także za pomocą unikatowych lakierów. W ten sposób wyróżnisz się nieco z tłumu, ale ma to znaczenie czysto estetyczne.

Jeśli jednak nie chcesz poświęcać swojej ciężko zarobionej gotówki, a pojazdy sobie przywłaszczasz, w ich schowkach często będziesz znajdował wartościowe przedmioty. Zbierać je możesz także przy ikonać z symbolem dolara na mapie. Co jednak z nimi robić? Sprzedawać w lombardzie, oczywiście. Nasz bohater nie postępuje zatem zbyt etycznie, taka jest jednak mechanika Watch Dogs 2.

Zarówno salony samochodowe jak i lombardy są bardzo proste do zauważenia.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

Watch Dogs 2 - Mapa: Kluczowe dane i Punkty badań

Watch Dogs 2 - Mapa: Pieniądze i wartościowe przedmioty

Watch Dogs 2 - Mapa: Scout X

Watch Dogs 2 - Mapa: Części garderoby, Lakiery i Unikatowe pojazdy


Poniżej prezentujemy mapę, na której zaznaczyliśmy lokalizacje salonów samochodowych i lombardów. Tych pierwszych jest dziesięć i występują w każdej części mapy. Tych drugich z kolei jest tylko sześć, z czego żaden nie występuje w dzielnicy portowej.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wszystkie wspomniane miejsca powinny być widoczne na mapie gry praktycznie od samego początku rozgrywki.

Komentarze