Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - Zainfekowane bajty

Próbujemy dotrzeć do twórcy wirusa Zombi2.

Zadanie rozpoczniesz po dotarciu do jednej z czarnych ikon z gwiazdką o tym samym kolorze wpisaną w pomarańczowy okrąg. Zhakuj wówczas telefon znajdującej się tam postaci, aby dowiedzieć się o najnowszej wersji wirusa znanego jako Zombi. Niejaki HaDoCk stworzył właśnie Zombi2, które w zabawny sposób infekuje sprzęt elektroniczny.

Podmienia on niektóre ze słów w krótkich wiadomościach tekstowych i mailach na "zombie" odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki. Aby dowiedzieć się więcej na temat wirusa, musisz zhakować trzy kolejne telefony zainfekowane w ten sposób. Dotrzesz dzięki temu do sygnału aktualizacji wirusa, a przez co DedSec może trafi na autora robaka.

Właściciele trzech telefonów znajdują się od siebie w niewielkich odległościach, ale przemierzając je możesz wykorzystać jakiś pojazd, aby szybciej ukończyć misję. Możesz zauważyć, że osoby z zainfekowanymi telefonami znajdują się w różnych miejscach, na przykład na dachu budynku.

Zamiast wdrapywać się w trudno dostępne miejsca, możesz po prostu użyć swojego drona.

Nie musisz jednak wdrapywać się osobiście do takiego miejsca, wystarczy, że użyjesz Quadkoptera, czyli swojego latającego drona. Twoja zabawka ma przecież funkcję hakowania różnych urządzeń elektronicznych.


Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Wypowiedzenie


Gdy już uporasz się ze zhakowaniem trzech telefonów, po krótkiej naradzie z członkami DedSec, musisz udać się w kolejne wskazane miejsce. Prawdopodobnie jest to kolejny smartfon, który jest bezpośrednio powiązany z twórcą wirusa Zombi2. Czy jesteśmy już o krok od sukcesu?

Okaże się, że jednak nie. Porzucony telefon komórkowy znajduje się obok pewnego bezdomnego, bez najmniejszego związku z HaDoCkiem. Po włamaniu się na smartfona wyświetlą nam się tylko trzy krótkie wiadomości skierowane do DedSecu. Nasza ekipa ma już jednak pomysł, co dalej zrobić z tym fantem, dlatego misja dobiegnie końca w najmniej spodziewanym momencie.

Komentarze