Skip to main content

Watch Dogs 2 za darmo - zobacz, jak zdobyć

Gra dostępna dla każdego.

Aktualizacja: Grę Watch Dogs 2 za darmo mogą obecnie otrzymać wszyscy chętni. Wystarczy wejść na Uplay korzystając ze specjalnego linka do odbioru nagrody.

Jak pobrać Watch Dogs 2 za darmo

Po wejściu na powyższą stronę (skorzystaj z linka powyżej), należy się zalogować na swoje konto Uplay (lub je założyć, jeśli nie mamy). Po potwierdzeniu, gra zostanie dodana do naszej biblioteki. Kiedy? Powinno to nastąpić wkrótce, ale nie jest jasne, jak długo może to potrwać. Należy wyłączyć aplikację Uplay i włączyć ponownie, by sprawdzić, czy gra została dodana.


Oryginalna wiadomość: Dziś o 21:00 rusza Ubisoft Forward, czyli pokaz, na którym francuski wydawca zaprezentuje swoje najbardziej oczekiwane tytuły. Podczas 45-minutowego show pojawi się możliwość zdobycia darmowego Watch Dogs 2 w wersji na PC.

Aby zdobyć grę, wystarczy zalogować się na stronie Ubisoftu i obejrzeć stream.

W Watch Dogs 2 wcielamy się w członka hakerskiej organizacji DedSec

Należy upewnić się, że konto, na które się logujemy, jest tym, do którego chcemy przypisać Watch Dogs 2. Egzemplarz gry zostanie wysłany jutro, 13 lipca.

Prawdopodobnie nie trzeba oglądać całego streamu, aby zdobyć grę - ale kwestia nie jest jasna, bo oficjalna instrukcja nie podaje szczegółów.

Watch Dogs 2 zadebiutowało w 2016 roku. To gra z otwartym światem, w której eksplorujemy wirtualne San Francisco i wykonujemy dziesiątki misji, w dużej mierze polegających na hakowaniu, skradaniu się i walce.

Read this next