Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 3 z akcją w Londynie?

Niepotwierdzone doniesienia.

Akcja Watch Dogs 3, a więc kolejnej odsłony rozwijanego przez Ubisoft cyklu o hakerach, rozegra się na terenie Londynu - wynika z niepotwierdzonych doniesień na temat projektu.

Informację przedstawił Jason Schreier z Kotaku w tekście poświęconym wikińskiej odsłonie Assassin's Creed. Dziennikarz, powołując się na anonimowe źródła, przekonuje, że w grze trafimy do stolicy Wielkiej Brytanii.

Warto zaznaczyć, że na wspomniane miejsce akcji wskazuje również zmodyfikowane zakończenie Watch Dogs 2. W 2017 roku firma Ubisoft zmieniła finał gry, dodając sekwencję, która ujawnia koordynaty prowadzące do londyńskiego Brixton.

Ubisoft na razie nie zapowiedział Watch Dogs 3

Oczywiście to nadal nie są potwierdzone doniesienia, więc należy do nich podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że Schreier słynie z publikowania zweryfikowanych rewelacji, które później są potwierdzane.

Informacje o pracach nad Watch Dogs 3 pojawiły się już w kwietniu zeszłego roku, kiedy Ubisoft udostępnił w Kanadzie aplikację Sam. Wirtualny asystent, podobny do Siri od firmy Apple, na pytanie o produkcję, miał odpowiadać: „Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale wczesna wersja, w którą grałem, jest naprawdę solidna. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty”.

Zobacz na YouTube

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Jakiś czas temu Ubisoft ujawnił, że do końca marca 2020 roku wyda nawet cztery duże tytuły - niewykluczone, że wśród gier jest nowa część serii o hakerach. Zarejestrowany niedawno znak towarowy sugeruje jednak, że gra ukaże się dopiero na PS5 i następcy Xbox One.

Źródło: Kotaku

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Watch Dogs 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze