Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kosmiczna gra ujawniona w Watch Dogs 2 skasowana

Pioneer porzucone.

W wydanym w 2016 roku Watch Dogs 2 ukryto zwiastun Pioneer - przypominającej No Man's Sky gry, która miała być prawdziwym projektem. Teraz okazało się, że tytuł jednak skasowano.

O porzuceniu produkcji jako pierwszy za pośrednictwem Twittera poinformował Alex Hutchinson, były dyrektor kreatywny montrealskiego studia Ubisoftu. Później podobny wpis udostępnił Pascal Blanché, który nadal jest zatrudniony we francuskiej firmie.

Nie jest jednak na razie jasne, dlaczego podjęto decyzję o anulowaniu gry. Można jedynie spekulować, że pozycja nie okazała się wystarczająco dobra i postanowiono nie rozwijać dalej produkcji.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Zwiastun Pioneer odnaleziono w Watch Dogs 2 - w ramach jednej z misji gracz odwiedza siedzibę Ubisoftu w San Francisco, a celem zadania jest kradzież materiału z nowego projektu firmy.

Początkowo podejrzewano, że nagranie jest wyłącznie nietypowym żartem, ale w rzeczywistości pochodził z prawdziwej gry. Tytuł miano oficjalnie zaprezentować w 2017 roku, jednak do zapowiedzi nigdy nie doszło.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze