Skip to main content

Ubisoft wyda nawet 4 duże gry do końca marca 2020 roku. W tym Watch Dogs 3?

Firma nakreśla wstępne plany.

Podczas spotkania z inwestorami - zorganizowanego w związku z publikacją wyników finansowych - Ubisoft ujawnił, że do końca marca 2020 roku wyda od trzech do czterech wysokobudżetowych gier (tak zwanych AAA).

Przedstawiciele firmy nie przedstawili jednak żadnych szczegółów na temat przygotowywanych tytułów. Wiadomo jedynie, że wśród pozycji zabraknie kolejnej odsłony Assassin's Creed, ponieważ w tym roku seria robi sobie przerwę.

Niewykluczone, że jedną z gier jest Watch Dogs 3. Poprzednia odsłona cyklu ukazała się ponad dwa lata temu, więc premiera kontynuacji w najbliższych miesiącach jest prawdopodobna. Jakiś czas temu istnienie projektu przypadkiem potwierdziła aplikacja Ubisoftu, choć zarejestrowany niedawno znak towarowy sugeruje, że produkcja zmierza na PS5 i następcę Xbox One.

Seria Watch Dogs być może doczeka się nowej odsłony

Wśród pozostałych możliwości jest też kolejny Splinter Cell. Następnej części przygód Sama Fishera dotychczas nie zapowiedziano, ale przedstawiciele firmy wielokrotnie sugerowali powrót słynnego agenta.

Sam Fisher powróci?

Inną grą przygotowywaną przez francuskiego wydawcę może być Beyond Good & Evil 2. Prace nad tytułem trwają, choć terminu debiutu nadal nie wyznaczono, aczkolwiek pod koniec bieżącego roku powinny wystartować testy wersji beta.

Zobacz na YouTube

W omawianym okresie może również zadebiutować Skull & Bones. Nastawiona na wieloosobowe zmagania produkcja o piratach morskich była kilkukrotnie opóźniana, a z ostatnich informacji wynika, że trafi do sprzedaży w tym roku.

Źródło: Game Informer

Zobacz także