Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, mapy i znajdźki.

Witajcie w poradniku i solucji do Assassin's Creed Syndicate - kolejnej odsłony popularnej serii Ubisoftu. Znajdziecie tutaj opis przejścia kampanii fabularnej oraz wszystkich misji pobocznych.

Przygotowujemy także mapy, które pomogą wam zebrać wszelkie znajdźki dostępne w grze i rozwiązać różne zagadki. Poczytacie także o rozwoju bohaterów oraz gangu, o walce i innych aspektach rozgrywki.

Warto przypomnieć, że Syndicate nie oferuje żadnych elementów rozgrywki sieciowej. Zabrakło kooperacji obecnej w zeszłorocznym Unity, nie ma też trybu rywalizacji, jak choćby w Black Flag.

Formuła zabawy przypomina tę znaną z poprzednich odsłon. Jeżeli jesteście fanami cyklu, poczujecie się jak ryba w wodzie. Sterowanie pozostało w większej części identyczne, dodano tylko przycisk odpowiedzialny za przejście w tryb skradania (B na Xbox One i kółko na PS4).

Opis przejścia

Tutaj opisujemy misje główne w Syndicate. To w sumie dziewięć sekwencji, z których większość dzieli się na pomniejsze zadania. Co ciekawe, misje składowe nie są w tej odsłonie nazywane Wspomnieniami, tak jak w poprzednich częściach.

Zadania poboczne

Poboczne aktywności to w sumie osiem różnych kategorii misji kompanów, czyli zadań wykonywanych dla bohaterów niezależnych. Osobną kategorię stanowią londyńskie opowieści, krótkie i proste misje rozsiane po całym mieście.

Znajdźki i sekrety

Tutaj znajdziecie opis lokalizacji różnych rodzajów znajdziek oraz pomocne mapy. Dzięki nim zdobędziecie między innymi specjalny kostium dla Evie po znalezieniu wszystkich pozytywek poukrywanych w Londynie.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły