Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate do odebrania za darmo na PC

Ale tylko przez pewien czas.

Ubisoft postanowił rozpocząć świąteczny okres ze sporym wyprzedzeniem. Firma ogłosiła promocję, w ramach której każdy może pobrać Assassin's Creed Syndicate za darmo. Warto się jednak pospieszyć.

Promocja potrwa bowiem do 6 grudnia, czyli przyszłej środy. Tytuł odbierzemy za darmo wyłącznie na PC, przez aplikację Ubisoft Connect. Co istotne, grę należy pobrać bezpośrednio przez launcher, a nie stronę internetową. W innym przypadku zobaczymy komunikat błędu. Jeśli wolelibyśmy zapłacić, do wyboru mamy też wydanie „Gold” za ok. 230 złotych, w którym znajdziemy dodatkowo DLC, wirtualną walutę oraz zestaw misji i elementów kosmetycznych.

Ubisoft ma przyjemność zaoferować graczom Assassin's Creed Syndicate. Możecie odebrać darmową kopię od 27 listopada do 6 grudnia, by móc grać w dowolnym momencie!" - czytamy w oficjalnym komunikacie. Wydawałoby się, że premiera filmu „Napoleon” Ridleya Scotta będzie idealną okazją na rozdanie AC Unity, z akcją we Francji, ale Ubisoft stwierdził najwyraźniej, że byłoby to zbyt przewidywalne.

Ostatecznie postawiono więc na Syndicate, które przenosi akcję do XIX-wiecznego Londynu epoki wiktoriańskiej. Po raz pierwszy w historii serii wcielamy się w dwie postacie - bliźniaków Jacoba i Evie, którzy wplątują się w wojne pomiędzy zakonem Templariuszy i Asasynów. W tle fabuły rozgrywa się rewolucja przemysłowa, więc arsenał bohaterów jest pełny gadżetów, takich jak choćby laska z ukrytym ostrzem czy linka do przemieszczania się na spore odległości.

Syndicate ukazało się w 2015 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Produkcja ociepliła nieco wizerunek serii po mniej udanym Unity, ale nie oferowała wielu innowacji w porównaniu do poprzednika. Zabrakło trybu multiplayer, a wątek współczesny - opowiadający o działaniach XXI-wiecznych Asasynów - został zepchnięty na jeszcze dalszy plan.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Syndicate

PS4, Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze