Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 15 w nowym DLC łączy siły z Assassin's Creed

Stroje i festiwal.

Wśród twórców Final Fantasy 15 są chyba fani Assassin's Creed. Treści związane z popularną serią Ubisoftu pojawią się w japońskiej produkcji, w ramach darmowego rozszerzenia.

Wprowadzana zawartość pozostanie aktywna przez ograniczony czas: od czwartku, 31 sierpnia, do 31 stycznia przyszłego roku.

Noctis zmianie zawód z księcia na asasyna

Całość nazwano Assassin's Festival. Główny bohater Final Fantasy 15 - Noctis - może założyć charakterystyczny strój, z kapturem, szerokim pasem i sztyletami na plecach. Wygląda na to, że dla pozostałych członków drużyny także przygotowano nowy ubiór.

Nasza postać będzie nawet mogła skorzystać z szeregu umiejętności z katalogu asasynów, w tym z ataku z powietrza z ukrytym ostrzem. Zmienia się również metropolia Lestallum, gdzie trwa specjalny festiwal dla uczczenia zakonu morderców.

Jak sugeruje poniższy zwiastun, kostium Mistrza Asasynów odblokujemy poprzez pozyskanie Dream Egg podczas festiwalu Moogle Chocobo pod koniec sierpnia.

To nie pierwszy raz, gdy seria Final Fantasy wchodzi na tereny Assassin's Creed. Wierni fani mogą pamiętać, że Final Fantasy 13-2 otrzymało podobne kostiumy w ramach płatnego DLC. Treści szykowane dla FF15 wydają się jednak być bardziej rozbudowane - i darmowe.

Square Enix zasugerowało także, że wzięcie udziału w Assassin's Festival będzie nagradzane specjalnymi przedmiotami.

Nie jest obecnie jasne, czy nowe atrakcje trafią także do planowanej wersji PC. Jest to jednak mało prawdopodobne, skoro festiwal trwa tylko 31 stycznia, a odsłona na komputery osobiste - choć potwierdzona oficjalnie - nie ma jeszcze konkretnej daty premiery.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Origins

PS4, Xbox One, PC

Assassin's Creed Syndicate

PS4, Xbox One

See 2 more

Assassin's Creed: The Ezio Collection

PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Final Fantasy XV

PS4, Xbox One, PS3

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze