Skip to main content

Games with Gold: kwiecień 2018 - pełna oferta

Assassin's Creed Syndicate, The Witness i inne.

Microsoft ujawnił listę tytułów dostępnych w Games with Gold na kwiecień 2018. W ofercie, z której bez dodatkowych opłat skorzystają abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są między innymi Assassin's Creed Syndicate czy The Witness.

Do drugiej z wymienionych pozycji posiadacze Xbox One będą mieli dostęp przez cały następny miesiąc. The Witness to ciepło przyjęta zarówno przez krytyków jak, i graczy przygodówka z elementami logicznymi. Akcję osadzono na wyspie, po której możemy się swobodnie poruszać. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie kolejnych zagadek i odkrycie, gdzie zniknęli wszyscy mieszkańcy.

Od 16 kwietnia do 15 maja właściciele platformy ściągną Assassin's Creed Syndicate, czyli wydaną przed Origins część cyklu o zakapturzonych zabójcach. Zadania rozgrywają się w XIX-wiecznym Londynie epoki wiktoriańskiej.

Gracz przejmuje kontrolę nad rodzeństwem Frye - Jacobem i Evie. Choć znana z poprzednich odsłon serii formuła została niemal nienaruszona, przygotowano szereg zmian. Walka jes bardziej dynamiczna niż w Assassin's Creed Unity, a bohaterowie mogą szybko dostać się na najwyższe budynki dzięki wystrzeliwanej lince z hakiem.

Zobacz na YouTube

Od 1 do 15 kwietnia na Xbox 360 trafią zaś Auta 2, czyli samochodówka oparta na motywach produkcji ze srebrnego ekranu. Podczas rozgrywki weźmiemy udział w licznych wyścigach i spotkamy znane postaci, jak chociażby Zygzaka McQueena.

Z kolei od 16 do 28 kwietnia wesołą produkcję zastąpi druga część horroru Dead Space. To strzelanka z perspektywy TPP, w której ponownie stawiamy czoła groźnym nekromorfom, wcielając się w Isaac'a Clarke'a - bohatera pierwszej odsłony serii. Produkcję opracowało nieistniejące już studio Visceral Games.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Read this next