Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store

Oraz karcianka Faeria.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępnił za darmo Assassin's Creed Syndicate - wydaną w 2015 roku odsłonę cyklu o zabójcach w kapturach.

Egzemplarz produkcji może zdobyć każdy zainteresowany - na karcie katalogowej tytułu trzeba wcisnąć przycisk „Odbierz” i zrealizować bezpłatne zamówienie. Oferta ograniczona jest jednak czasowo i zakończy się za tydzień, 27 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

W Assassin's Creed Syndicate nie brakuje walki wręcz

Assassin's Creed Syndicate to ostatnia odsłona serii w tradycyjnym stylu, a więc przed odejściem cyklu w kierunku wielkich otwartych światów oraz nacisku na elementy RPG z Origins i Odyssey.

Akcję produkcji osadzono w Londynie z okresu rewolucji przemysłowej. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo - Jacob i Evie Frye. Postacie postanawiają stawić czoła templariuszowi, który rządzi miastem żelazną ręką.

Zobacz: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

Ponadto za darmo udostępniono także Faerię - grę karcianą od deweloperów ze studia Abrakam. Tytuł można zdobyć w podobny sposób, czyli klikając w przycisk „Odbierz” na karcie katalogowej pozycji.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że za tydzień udostępni - niezależną produkcję, która nastawiona jest na eksplorację.

Następnie: Ninja: kto nie wścieka się po porażce w grze, przegrywa podwójnie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze