Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 2: Prosty plan

Pociąg, szukanie klucza i egzekucja Brewstera.

Kolejna sekwencja rozpoczyna się automatycznie, po scence przejmujesz kontrolę nad Evie Frye. Celem w tej misji także będzie wyeliminowanie współpracownika Templariuszy, tym razem to niejaki Brewster.

Na początku zastosuj się do instrukcji na ekranie. Zagwiżdż, by zwabić wroga i zabij go z ukrycia jednym przyciskiem. Teraz musisz przedostać się do przodu, po drodze pokonują wrogów rzucając ostrzami. Po pokonaniu dwóch przejdź po dachach wagonów, później zlikwiduj dwóch kolejnych strażników - tym razem ukrytym ostrzem, od tyłu. Możesz przeszukać ofiary, by odnowić zapas noży. Później dalej przemieszczaj się w stronę lokomotywy, po drodze spotkasz tylko trzech przeciwników. Na końcu odczep wagony.

Gwizdanie przyda się bardzo często w trakcie skradania

Stacja i pojmany nieznajomy

Po scence znajdziesz się w nowej, większej lokacji. Musisz znaleźć punkt widokowy. Najlepiej unikać tu wrogów i skradać się. Poczekaj aż pierwsza grupka cię minie i idź w lewo, by za wagonami spokojnie przejść prosto, w stronę wieży. Na lewo od wieży stoi strażnik, ale nie zauważy cię, jeżeli zaraz za pociągiem skręcisz w prawo. Biegnij w stronę wyciągu, by wejść na górę.

W oznaczonym punkcie wciśnij przycisk synchronizacji. Po scence zeskocz do wozu z sianem. Wyświetli się cel opcjonalny - możesz zabić 5 wrogów zrzucając na nich beczki. Zauważ, że w lokacji znajduje się sporo beczek zawieszonych na platformach. Wystarczy rzucić nożem w linę.

Regularnie aktywuj wzrok orła, by podświetlać wrogów

Pozbądź się wroga przy wozie, następnie podejdź do drugiego i też go zlikwiduj. Wdrap się po murze na wprost, z przodu będzie kolejny wróg stojący samotnie. Później idź w stronę celu oznaczonego na ekranie. Po zabiciu dwóch strażników pod beczkami przejdź trochę do przodu, trzymaj się prawej. Przycupnij za ścianą przed ostatnim przeciwnikiem, trochę bardziej barczystym. Zagwiżdż i zlikwiduj go zza osłony, gdy podejdzie i wdrap się po oknach, by dostać się do punktu wejścia na piętrze.

W budynku trzymaj się prawej strony, podejdź dalej i zabij wroga opartego o skrzynie. Później przejdź korytarzem do tyłu i w prawo, a wejdziesz do pomieszczenia ze skrzynią. Wyjdź i wejdź na wyższe piętro po schodach. Skradaj się. W pomieszczeniu rzuć bombę dymną we wrogów i zlikwiduj jednego po drugim. Następnie porozmawiasz z pojmanym.

Skrzynie są zawsze oznaczone na minimapie

Klucz do laboratorium, zabójstwo Brewstera

Po scence pobiegnij do końca korytarza i wyjdź na dach. Spójrz na oznaczony budynek, musisz tam dotrzeć. Droga jest bardzo prosta, po prostu przejdź po dachach, po drodze zabijając jednego wroga na balkonie. Wejdź w końcu na dach oznaczonej struktury i dostań się do środka przez okno. Opadnij niżej, w rogu pomieszczenia znajdziesz tu skrzynię.

Włącz wzrok orła, a podświetli się strażnik posiadający klucz, który jest ci potrzebny. Na parterze oprócz tego przeciwnika jest jeszcze dwóch innych. Najlepiej zabij cel zeskakując z góry, a potem szybko zlikwiduj pozostałych. Przeszukaj ciało pierwszego, by zabrać klucz. Wyjdź z budynku w stronę oznaczonego celu, trzymaj się prawej strony lokacji, torów.

Skradaj się i trzymaj się torów

Gdy tylko dotrzesz do wejścia w murze, schowaj się tam, bo zapewne dostrzegą cię strażnicy. Jeżeli tak będzie, poczekaj aż dotrą do ciebie i wtedy ich pokonaj. Przejdź trochę do przodu i schowaj się w wozie, zwróć uwagę przeciwnika i też go zlikwiduj. Teraz możesz już spokojnie, przechodząc po lokomotywie, wejść punktem wejścia w ziemi do budynku. Teraz wystarczy podejść, skradając się, do przodu, by zobaczyć drzwi do celu. Obok stoi tylko jeden strażnik, a więc schowaj się za kolumną, zagwiżdż i pokonaj go.

Otwórz oznaczone drzwi, później idź do windy i zjedź na dół. W międzyczasie gra pozwoli ci wydać punkt umiejętności. Gdy dotrzesz niżej, pokonaj dwóch strażników stojących tyłem. Przy wejściu po prawej jest jeszcze jeden wróg, a dalej dwóch kolejnych. Biegnij dalej rurami, droga jest liniowa. Na końcu, przy oknach, zacznie się scenka.

Po filmiku podejdź do przodu, przez okno wyskocz na rurę. Trzymając się górnego poziomu, poczekaj aż dwóch strażników przejdzie w lewo i idź za nimi. Trzymaj się prawej strony, pozbądź się jednego z wrogów. Następnie idź dalej, po drabinie i wejdź na żelazne belki nad pomieszczeniem, by z nich zabić Brewstera, wykonując przy okazji dodatkowy cel zabójstwa z powietrza. Potem musisz tylko uciec, droga jest tutaj liniowa, masz tylko biec przed siebie. To koniec sekwencji.

Pobiegnij po belkach i rurach na drugą stronę

Następnie: Assassin's Creed Syndicate: Sekwencja 3 - Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Czy pan Abberline?, Kwatera Gangu, Królowa urwisów

Powrót do spisu treści: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

O autorze
Komentarze