Podsumowanie tygodnia

Najważniejsze wydarzenia, artykuły, kontrowersje i wideo.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek z ostatnich dni.

Recenzje

Brawl - Recenzja
„Bez wątpienia gra lepsza od ubiegłorocznego Basement Crawl, ale wciąż pozostająca jedynie ciekawostką dla miłośników gier kanapowych.”

Do przeczytania

Najważniejsze informacje

Problemy w tym tygodniu miało Valve, oferując płatne mody do Skyrima na Steamie:

Złe wieści mamy także dla fanów Silent Hill i Kojimy:

Pozostałe informacje:

Zapowiedzi

Daty premier

Trailery, screeny i materiały wideo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami