Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy przedmiot w Dota 2 skromnym hołdem dla Terry'ego Pratchetta

Oktarynowy Rdzeń.

Deweloperzy z Valve opublikowali nową aktualizację popularnej gry Dota 2. Obok szeregu licznych usprawnień, poprawek i zmian, do produkcji trafił dodatkowy przedmiot.

Oktarynowy Rdzeń to oczywiste nawiązanie do Świata Dysku znanego z serii powieści Terry'ego Pratchetta. Narzędzie zwiększa intelekt, liczbę punktów życia i many bohatera. Przyspiesza także regenerację i zmniejsza czas oczekiwania na powtórne użycie talentów. To dobry wybór dla wszystkich postaci specjalizujących się w magii.

Oktaryn to kolor energii magicznej opisywany przez Pratchetta, wymieniony już w pierwszej powieści, której tytuł brzmiał właśnie „Kolor magii”.

„Magowie, nawet nieudani, mają na siatkówce maleńkie ośmiokąty, pozwalające im widzieć oktarynę, podstawowy kolor, którego wszystkie inne są jedynie bladymi cieniami rzucanymi w normalną czterowymiarową przestrzeń. Podobno oktaryna jest czymś w rodzaju odblaskowego zielonkawożółtego fioletu” - czytamy w książce.

Terry Pratchett zmarł w zeszłym miesiącu w wieku 66 lat. Z grami wideo mocno związana jest jego córka, Rhianna - odpowiada między innymi za scenariusz Mirror's Edge.

Pełną listę zmian znajdziecie w oficjalnym opisie aktualizacji.

Cover image for YouTube videoDota 2 - Patch 6.84 : Octarine Core New Item!

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dota 2

PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze