Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wzmianka o Watch Dogs 2 w CV dewelopera Ubisoftu

Zaskoczeni?

Jeden z pracowników Ubisoftu zamieścił wzmiankę o Watch Dogs 2 w swoim profilu w serwisie branżowym LinkedIn.

Ups

Programista Julien Risse z oddziału w Paryżu wśród swoich obowiązków wymienił prace nad oryginalnym Watch Dogs, DLC Bad Blood oraz właśnie nad drugą częścią serii.

Informacje błyskawicznie usunięto z profilu dewelopera, ale czujni internauci zdążyli wykonać odpowiednie zrzuty z ekranu.

To pierwszy raz, gdy w sieci bezpośrednio wymieniono tytuł drugiej odsłony. Wcześniej przedstawiciele Ubisoftu byli bardziej oszczędni w słowach.

- Nie wydaje mi się, żeby Watch Dogs było idealne pod każdym względem i jest sporo miejsca na poprawki - mówił w styczniu dyrektor kreatywny Jonathan Morin, sugerując zmiany w przyszłości.

- Gdy zaczynamy prace nad nową marką, możemy zrobić wszystko, co tylko chcemy - wyjaśniał. - W przypadku sequela pojawia się dużo większy nacisk na to, by rozwinąć licencję i teraz musimy znaleźć nowe sposoby na zainteresowanie graczy.

Wcześniej, jeszcze w czerwcu 2014 roku, dyrektor generalny Ubisoftu - Yves Guillemot - przyznał w jednym z wywiadów, że w kolejnej odsłonie główną postacią może być kobieta.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Watch Dogs

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze