Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Efektowna akcja w nowym zwiastunie Just Cause 3

Nie brakuje wybuchów.

Avalanche Studios przygotowało nowy zwiastun gry akcji Just Cause 3, prezentując niektóre czynności, jakie czekają na graczy w otwartym świecie tej produkcji.

Poniższy materiał wideo nie prezentuje ujęć bezpośrednio z rozgrywki, ale oferuje spojrzenie na niektóre zajęcia: skoki ze spadochronem, porywanie samolotów w locie, łapanie samochodów na linkę z hakiem, strzelanie i bardzo dużo eksplozji.

Ponieważ mamy do czynienia z grą wideo, na końcu zwiastuna widać także informacje o dodatkach dla zamówień przedpremierowych. Posiadacze proerdoerów mogą liczyć na kolekcję uzbrojonych pojazdów.

Produkcja zadebiutuje w okresie świątecznym tego roku, czyli najpewniej w grudniu. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zadaniem graczy w Just Cause 3 będzie obalenie kolejnego dyktatora - generała Di Ravello. Fabuła odegra drugorzędne znaczenie - najważniejsza będzie zabawa w otwartym świecie.

Więcej szczegółów znaleźć można w naszej zapowiedzi.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze