Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AT-AT z „Gwiezdnych Wojen” w strzelance Arma 3 dzięki modyfikacji

Prawie jak Battlefront.

Arma 3 to strzelanka znana między innymi dzięki ogromnej liczbie ciekawych modyfikacji tworzonych przez fanów. Jeden z twórców postanowił wprowadzić do gry odrobinę „Gwiezdnych Wojen”.

Niejaki McRuppertle zaprezentował wstępny efekt swoich starań w materiale wideo. Film przedstawia kroczący pojazd bojowy AT-AT oraz szturmowca. Można też usłyszeć, że modder zastosował odpowiednie efekty dźwiękowe.

Projektant zaznacza, że to tylko wczesny prototyp. Niestety, miłośnicy uniwersum „Star Wars” raczej nie doczekają się finalnej wersji modyfikacji. Możliwe jednak, że twórca zmieni zdanie po niezwykle pozytywnych reakcjach na opublikowane wideo.

Pojazdy AT-AT zobaczymy w tym roku także w pełnoprawnej grze wideo - Star Wars: Battlefront debiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Za produkcję nowej odsłony cyklu odpowiada studio DICE. Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące rozgrywki. Wiadomo tylko, że w starciach sieciowych wcielimy się nie tylko w żołnierzy, ale też w silniejszych bohaterów. W dowolnym momencie będzie można przełączyć kamerę na widok TPP. Gra nie zaoferuje kampanii dla jednego gracza, ale odbiorcy mogą liczyć na kooperację dla dwóch osób - nawet na podzielonym ekranie.

Cover image for YouTube videoATAT Madness - Star Wars Imperial Walker Arma 3

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARMA 3

PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Komentarze