Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us: Left Behind od 12 maja także jako samodzielna gra

Za ok. 40 zł.

Deweloperzy z Naughty Dog poinformowali, że dodatek Left Behind do The Last of Us będzie od 12 maja dostępny jako samodzielny produkt. Do tej pory rozszerzenie wymagało podstawowej wersji gry.

DLC będzie można nabyć w PlayStation Store za ok. 40 zł - zarówno na PlayStation 3, jak też na PlayStation 4.

Samodzielny dodatek zaoferuje także próbkę trybu wieloosobowego z pełnej wersji The Last of Us. Nabywcy będą mogli brać udział w starciach sieciowych przez dwie godziny.

Możliwe będzie „ulepszenie” produktu - za kolejne 40 zł otrzymamy pełny tryb sieciowy, natomiast za 60 zł nie tylko ten element, ale też kampanię dla jednego gracza z podstawowej gry.

The Last of Us przedstawia wizję świata po wybuchu epidemii wirusa, który infekuje ludzi i zamienia ich w bezmyślne mutanty. Podstawowa wersja opowiada historię Joela, który musi opiekować się nastolatką o imieniu Ellie. Razem muszą odbyć długą podróż, po drodze walcząc z opresyjnymi siłami rządowymi i bandytami, a także zainfekowanymi.

Dodatek Left Behind to historia z przeszłości Ellie, połączona z pewnymi wydarzeniami rozgrywającymi się w trakcie podróży bohaterów w głównej kampanii.

O autorze
Komentarze