Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium - przedostań się przez las, podążaj za psem, przeszukaj obozowisko

Przejście przez las, spotkanie z potworem, psi towarzysz.

Po poprzedniej sekcji w The Medium w ciele Tomasza ponownie pokierujesz poczynaniami Marianne. W trakcie tego etapu musisz przejść przez las, gdzie zyskasz na chwilę psiego towarzysza.


Na tej stronie:


Przedostań się przez las

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią, skieruj się w prawo i podążaj wzdłuż ścieżki. Gdy dojdziesz do rozwidlenia, kontynuuj marsz do przodu. Jeśli skręcisz w lewą odnogę (1), znajdziesz tam echo przeszłości i pocztówkę. Jeśli zależy ci na zebraniu znajdziek, zajrzyj do rozdziału wszystkie znajdźki i sekrety, gdzie prezentujemy sposób zdobycia wszystkich sekretów w grze.

Zejdziesz do bardziej otwartej części. Zbadaj tablicę ogłoszeń i lunetę, a następnie zbierz pocztówkę (2) leżącą na ławce, po czym przejdź w prawą stronę.

Dojdziesz do kolejnego rozwidlenia, na którym musisz skręcić w lewo (3) - po drodze natrafisz na kolejną pocztówkę leżącą na ławce. Prawa ścieżka prowadzi do tego samego miejsca, możesz więc ją zignorować.

Teraz czeka cię długa sekcja wzdłuż liniowej ścieżki - nie ma tutaj żadnych odnóg ani przedmiotów do zdobycia. Podążaj wzdłuż niej, przyjrzyj się martwemu jeleniowi, a następnie wdrap się po kamiennej ścianie (4) na górę, by móc kontynuować marsz.


Podążaj za psem

Po chwili aktywuje się scena przerywnikowa, w trakcie której pojawi się pies (5). Zaprowadzi cię do kolejnego celu, więc po prostu za nim podążaj.

Dotrzecie do niewielkiego schronienia (6). Wejdź z nim w interakcję, a następnie zbierz z szafki przysmak dla psa (7). Wsyp go do patelni (8) widocznej u dołu ekranu, by nakarmić zwierzaka. Poczekaj aż zje i idź za nim w prawą stronę - na lewo od schronienia znajdziesz wiszące na sznurku ubranie, które możesz zbadać.


Przeszukaj obozowisko

Po krótkim marszu dotrzecie do obozowiska, gdzie załączy się krótka scena przerywnikowa. Kliknij na wejście do namiotu (9) by zajrzeć do środka. Wejdź w interakcję z ciałem (10), by je zbadać. Jeśli teraz wyjdziesz z namiotu, załączysz scenę przerywnikową i zakończysz ten etap.

Uwaga - jeśli zależy ci na znajdźkach, przed kliknięciem w ciało zbierz znajdujące się tutaj zdjęcie (11) i pocztówkę (12). Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie już więcej okazji!

Następnie: The Medium - przedostań się przez ruiny, brama, potwór, generator

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - uratuj Ryszarda od jego demonów, Tomasz, dom Ryszarda, ogród

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze