Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie The Medium nie pojawi się w PS Plus - twórcy dementują plotki

Niepotwierdzone informacje nie są prawdziwe.

Krakowskie studio Bloober Team zdementowało doniesienia, które sugerowały, że The Medium wejdzie w skład wrześniowej oferty PS Plus.

Po mediach społecznościowych krąży grafika - stylizowana na oficjalny obrazek od Sony - z której wynika, że w przyszłym miesiącu abonenci wspomnianej usługi otrzymają polską grę, pakiet Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i Haven. Ilustracja nie jest jednak prawdziwa.

„Ludzie pytają mnie, czy to prawda. Nie. The Medium na PS5 zadebiutuje 3 września z obsługą funkcji DualSense, ale z całą pewnością nie będzie dostępny w PS+ :)” - na Twitterze napisał Tomasz Gawlikowski, szef marketingu w Bloober Team.

Podobną wiadomość opublikowano na oficjalnym profilu polskiego studia, które potwierdziło, że najnowsza produkcja zespołu nie pojawi się w usłudze abonamentowej Sony.

The Medium dostępne jest już na PC i Xbox Series X/S. Główną bohaterką jest Marianna, która potrafi komunikować się ze światem zmarłych. W trakcie rozgrywki niejednokrotnie przemierzamy dwa wymiary - prawdziwy i duchowy - w tym samym czasie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze