Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium na PS5 - zwiastun pokazuje możliwości pada DualSense

Wykorzystano wiele funkcji.

Polskie The Medium we wrześniu trafi na PlayStation 5. Nowy materiał o grze skupia się na tym, jak horror przygodowy wykorzystuje funkcje kontrolera DualSense.

Adaptacyjnych triggerów użyjemy do zdolności Spirit Blast i poczujemy opór przycisków przy ładowaniu mocy. Haptyczne wibracje pozwolą między innymi poczuć chmary owadów atakujące bohaterkę.

Użyjemy też panelu dotykowego, by obracać przedmioty, a żyroskop pozwoli w niektórych fragmentach gry rozglądać się, by szukać wskazówek. Gra wykorzysta nawet głośnik i świecący pasek DualSense'a.

The Medium ukazało się na początku roku na PC i konsolach Xbox. Polska produkcja została doceniona przez odbiorców. Opowiada historię bohaterki, która - wezwana do krakowskiego hotelu - musi rozwiązać zagadkę tajemniczych śmierci.

Najważniejszą mechaniką w grze jest przełączanie się między dwoma równoległymi światami. Obydwa są renderowane równocześnie, co jest sporym osiągnięciem technologicznym. Recenzenci chwalili także oprawę muzyczną, choć niektórzy narzekali na sterowanie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Medium

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Komentarze