Ujawniono zdolności Lei, Hana i Palpatine w Star Wars Battlefront

Kolejne postacie specjalne.

Electronic Arts opisało na łamach bloga PlayStation trzy kolejne postacie, w jakie wcielimy się w Star Wars Battlefront po odszukaniu odpowiedniej znajdźki w określonych trybach rozgrywki.

2

Ujawnionych bohaterów znamy już po „wycieku” informacji z zakończonych niedawno testów wersji beta. To Leia Organa, Han Solo oraz Imperator Palpatine.

Twórcy przyznają, że przygotowanie interesującej Lei było większym wyzwaniem, ponieważ księżniczka jest w innym zamku i nie dysponuje mieczem świetlnym czy umiejętnościami ofensywnymi.

W rezultacie otrzymujemy postać specjalizującą się we wspieraniu towarzyszy. Co więcej, gracze odradzający się w pobliżu postaci staną się automatycznie Honorową Gwardią z Alderaanu.

Leia dysponuje potężnym blasterem Trooper Bane, zabijającym przeciwników jednym strzałem. Defensywną opcją jest możliwość włączenia tarczy, stanowiącej rozbudowaną wersję tej dostępnej w standardowych kartach talentów.

Za pomocą umiejętności Supply Drop księżniczka odnowi punkty życia innych bohaterów lub wezwie różne bonusy dla „zwykłych” graczy na polu walki.

Han Solo to większa mobilność i obrażenia, a postać ma przemówić głównie do samotnych wilków - zapewniają deweloperzy. Talent Rapid Fire pozwoli przez kilka sekund strzelać bez martwienia się o przegrzanie broni.

Druga moc - Lucky Shot - to ładowany strzał, przydatny w starciach z pojazdami. Natomiast Shoulder Charge pozwoli szybko wkroczyć w sam środek bitwy - lub wydostać się z niej.

Ostatni na liście jest Imperator Palpatine, którego głównym atakiem są oczywiście wyładowania Mocy, zadające obrażenia wszystkim przeciwnikom w okolicy lub wysyłane w określonym kierunku.

Force Dash pozwoli błyskawicznie usunąć się w wybraną stronę. Palpatine będzie też mógł „wzywać” znajdźki dla towarzyszy, na wzór umiejętności Lei.

Star Wars Battlefront debiutuje 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

4

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami