Skip to main content

Star Wars Battlefront wkrótce w abonamentach EA i Origin Access

W sam raz na Łotra 1.

Electronic Arts poinformowało, że sieciowa strzelanka Star Wars Battlefront będzie od 13 grudnia dostępna bez dodatkowych opłat w ramach abonamentów EA Access oraz Origin Access.

Przedstawiciele firmy już w październiku ogłaszali rozszerzenie oferty, ale dopiero teraz poznaliśmy dokładną datę.

Moment wydaje się być idealny. Warto przypomnieć, że już dzień później - 14 grudnia - do kin trafi film „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”, będący spin-offem serii Gwiezdne wojny.

Już czwarty i ostatni dodatek do Star Wars Battlefront związany jest właśnie z tą produkcją. DLC nazwane Łotr 1: Scarif trafiło 6 grudnia do posiadaczy przepustek sezonowych do gry. Oferuje cztery nowe mapy, w tym tytułowe, piaszczyste plaże Scarif, z akcją na tropikalnej planecie.

Do walki dołączyło dwoje nowych bohaterów: Jyn Erso i Orson Krennic. Pojawił się też kolejny, wieloetapowy tryb rozgrywki, ze starciami w przestrzeni kosmicznej i na lądzie. Za opisywane atrakcje przyjdzie jednak dopłacić, ponieważ w ramach abonamentu otrzymujemy bazową grę.

Zobacz na YouTube

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

Zobacz także